Sporto klubo Pantera Baltijos šalių MMA čempionate

Gegužės 4 d. Jonavos sporto Arenoje įvyko jau tradicinėmis varžybomis tapęs Baltijos šalių MMA čempionatas, kurio organizatoriai – sporto klubas „Faiteris“ ir LMMAF. Renginį savo apsilankymu pagerbė LR Seimo narys Eugenijus Sabutis, Jonavos rajono savivaldybės vicemerė Birutė Gailienė ir Jonavos sporto centro direktorė Jūratė Stanislovaitienė.

Varžybose dalyvavo virš 200 dalyvių iš 21 sporto klubo. Galime pasidžiaugti, kad į čempionatą atvyksta vis daugiau dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės, Raseinių, Jurbarko, Prienų ir kt. Čempionate dalyvavo Estijos komanda (4 sporto klubai), Latvijos rinktinės komanda „MMA Team Latvia“. Taip pat žiūrovai galėjo pasigrožėti ir kovotojais iš Japonijos ir Ukrainos. Konkurencija buvo didelė, laimėti čempiono vardą nelengvas uždavinys.

Vaikai U-12 ir U-14  kovojo ant tatamio, jaunimas ir suaugę kovojo dviejuose MMA narvuose. Be pagrindinių suaugusių MMA kovų vyko vaikų ir jaunimo MMA kovos. Dalyvavo nemažai  šio amžiaus atstovų, kurie parodė gražias ir įsimintinas kovas. Norisi paminėti, kad iki 16 m. MMA sporte yra draudžiami smūgiai į veidą, taip MMA sportą padaro daug saugesnį šiose amžiaus grupėje, todėl rekomenduojame tėvelius nebijoti leisti į MMA užsiėmimus, kuris yra disciplinuotas ir ugdo tiek imtynių tiek smūginę techniką.

Varžybos buvo puikus pasiruošimas artėjantiems Pasaulio jaunimo ir suaugusių čempionatams, kurie vyks jau š. m. rugpjūčio – rugsėjo mėnesiais. 

Gerai čempionate pasirodė ir sporto klubo „Pantera“ auklėtiniai. Dauguma pateko į finalus, kur susitiko su užsienio atstovais, kai kurie tapo čempionais. Sveikiname visus dalyvavusius ir iškovojusius prizines vietas, o tie kuriems nepavyko iškovoti medalio įgavo geros patirties.

Nuotraukos –https://www.facebook.com/media/set?vanity=100095019858761&set=a.286895917821068

Kitos MMA varžybos vyks Raseiniuose birželio 8 d. Kviečiame sirgalius palaikyti sportininkų.

Adrija Stankutė U-12, iki 57 kg 1 vietą

Deividas Barzdaitis U-18, iki 52 kg 1 vieta

Hubertas Ūsas U-12, iki 30 kg 1 vieta

Mantas Kreimeris U-21 (jauniai) iki 70,3 kg 2 vieta

Rugilė Damašauskaitė U-18, iki 61,2 kg 2 vieta

Jonas Černiauskas U-14, iki 52 kg 2 vieta

Kornelijus Bruno U-21 (jauniai) iki 77,1 kg 3 vieta

Airidas Bakutis U-16, iki 52 kg 3 vieta

Aušrys Peckus U-16, iki 57 kg 3 vieta