Velykinis badmintono turnyras

Balandžio 4 dieną Raseinių kūno kultūros ir sporto centro sporto salėje vyko badmintono turnyro ,,Velykos 2024“ varžybos.

Varžybos vyko įvairaus pajėgumo merginų ir vaikinų grupėse, kuriose dalyvavo 34 sportininkai. Po atkaklių kovų mišraus dvejeto ,,A“ grupės varžybų nugalėtojais tapo Greta Šukutytė ir Nojus Danusas, 2-ąją vietą iškovojo Loreta Radavičiūtė ir Dovydas Siniakovas, o 3-ąją vietą laimėjo Aistė Vasiliauskaitė ir Pijus Kulnys.

Merginų ,,B“ grupėje 1-ąją vietą iškovojo Ugnė Smilgevičiūtė, 2-ąją vietą laimėjo Ugnė Tamulytė, o 3-ąją vietą laimėjo Daniela Klimaitė. Vaikinų ,,B“ grupės varžybose 1-ąją vietą iškovojo Emilis Valinčius, 2-ąją vietą laimėjo Pijus Jančauskas, o 3-ąją vietą laimėjo Augustinas Karpas.

Mišraus merginų ir vaikinų ,,C“ grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą laimėjo Oskaras Kantautas, 2-ąją vietą – Meda Piekutė, o 3-ąją vietą laimėjo Ema Jančauskaitė.

Mergaičių ,,D“ grupės varžybose 1-ąją vietą laimėjo Gabija Lisankaitė, 2-ąją vietą – Elzė Lukoševičiūtė, o 3-ąją vietą laimėjo Luka Navickaitė.