Raseinių mieste vaikščioję vandens tikrintojai – ne apsimetėliai?

ATNAUJINTA:

Antradienio rytą paskelbta informacija greit pasiekė kiekvieną gyventoją, socialiniuose tinkluose žmonės dalinosi sava informacija, pasakojo, kad šie asmenys yra apsilankę ir pas juos, daugeliu atveju jie buvo nemandagūs ir elgėsi įtartinai. Tos pačios dienos vakarą, su internetine Raseinių televizija susisiekė asmuo, prisistatęs vandens tyrimus atliekančios bendrovės direktoriumi. Jis teigė, kad vaizdo kameromis užfiksuoti vyrai, kurie iki šiol buvo traktuojami kaip apsimetėliai, yra jo vadovaujamos įmonės atstovai, reklamuojantys įmonės produkciją. 

Įmonės vadovas mano, jog žmonės į šią situaciją taip sureagavo dėl to, nes įmonės atstovai gyventojams pateikė per mažai informacijos apie pačią įmonę ir jos vykdomą veiklą, nepaliko įmonės kontaktų ir pan. 

Gyventojų teigimu, atstovų automobiliai nuolat kinta, o šiuo atveju, automobilis net su Suomijos valstybiniais numeriais.  Pasiteiravus įmonės vadovo apie šią situaciją, šis atsako, jog atstovai dirba naudodamiesi savo transporto priemonėmis, todėl nenuostabu, jog gyventojai nuolat mato vis kitus automobilius.

Įmonės vadovas džiaugiasi, kad gyventojai yra budrūs ir saugo savo turtą bei tuo pačiu atsiprašo dėl patirtų nepatogumų. 


 

2017 m. rugpjūčio 31 dieną, apie 12:55 val., į daugiabučio namo kiemą, adresu V. Grybo g. 2, automobiliu „Citroen“ su Suomijos valstybiniais numeriais, atvyko du vyrai, kurie, kaip teigia namo gyventojai, prisistatė vandens tikrintojais ir prašė gyventojų į stiklinę įpilti vandens, į kurią „vandens tikrintojai“ įmerkė termometrą ir taip neva tikrino vandens kokybę. 

Dėl šio įvykio, Šiaulių apskr. VPK Raseinių r. PK pradėtas tyrimas.

Jei atpažįstate filmuotoje medžiagoje matomus vyrus, jų automobilį, ar turite daugiau informacijos apie juos, prašome informuoti Veiklos skyriaus vyr. tyrėją Arvydą Mikalauską tel. 861805103 arba arvydas.mikalauskas@policija.lt

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariatas dar kartą primena ir įspėja gyventojus, ypač senyvo amžiaus, neįsileisti į namus nepažįstamų asmenų, kurie prisistato socialiniais, policijos, mokesčių inspekcijos ar kitų įstaigų darbuotojas. Nepažįstamų asmenų reiktų prašyti tarnybinio pažymėjimo, smulkiau klausinėti kokia darbovietė siuntė ir atsiminti, kad su pinigų keitimu, pensijų kėlimu ir kitomis su  piniginėmis išmokomis susijusiomis temomis tikri įstaigų darbuotojai nekalba. Tie klausimai domina sukčius, kurie ateina su tikslu išvilioti pinigų, apsižiūrėti kaip gyvena senyvo amžiaus asmuo, susirinkti apie jį informacijos, išsiaiškinti, kur laiko asmens dokumentus, vertingus daiktus ir pinigus.