„Rasai“ pralaimėjo Panevėžyje

Antrąją pergalę per trejas rungtynes iškovojo NKL autsaideriai Panevėžio „Lietkabelio-2“ (5-24) krepšininkai, kurie namuose 85:82 (20:13, 13:22, 20:22, 23:19, 9:6) nugalėjo Raseinių „Rasus“ (9-19).

Iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 7 sekundėms, šeimininkai turėjo minimalų pranašumą (83:82), kurį vienu taikliu baudos metimu metrukus padvigubino (84:82)

Raseiniškiai dar turėjo šansą, tačiau lemiamoje atakoje Žydrūnas Kelys prarado kamuolį, o prie baudų metimų linijos stojęs Darius Marcinkevičius dar vienu taikliu baudų metimu įtvirtino savo komandos pergalę.

Nugalėtojų gretose nesulaikomai rungtyniavo Benas Bagdonavičius. Puolėjas per 41 minutę pelnė 32 taškus (10/14 dvit., 1/2 trit., 9/11 baud. met.), atkovojo 12 ir perėmė 5 kamuolius ir surinko net 48 naudingumo balus.

„Lietkabelis-2“: Benas Bagdonavičius 32, Tadas Buinauskas 17, Darius Marcinkevičius 15.

„Rasai“: Vilius Šumskis ir Valdemaras Savostjanovas po 18, Gabrielis Motonas ir Darius Gricius po 12.