Ar taps Raseinių miestas didele skelbimų lenta?

Atrodo, gyvename informacinių technologijų laikais, kai žinią galime paskleisti žaibiškai internetu, paskelbti laikraščiuose. Tačiau Raseinių mieste bei kituose miestuose ir kaimuose kažkodėl  labai populiarios naujos kartos skelbimų lentos, kurios vadinasi „Kabinu, kur noriu“.

Ko tik nepamatysime tame margumyne: vieni perka mišką ar parduoda malkas, briketus, kitiems trūksta apšvietimo mieste, kažkas organizuoja kokius nors renginius ar ieško savo pasiklydusių šuniukų, kačiukų. Visi tie dalykai paskelbusiajam – patys svarbiausi pasaulyje!

Popieriaus lapai su informacija klijuojamai ne specialiai tam pastatytose skelbimų lentose, o ten, kur geriausiai matosi: ant pastatų sienų, stulpų, medžių ir t. t. Visa tai paliekama likimo valiai, kol vėjas nudrasko ir žmonės, tvarkantys miestą, surenka kaip šiukšles.

Ar puošia mūsų miestą medžiai ir sienos, tapę skelbimų lentomis? Ar pagalvojame, kokį įspūdį tai palieka pravažiuojančiam pro mūsų miestą turistui, miesto svečiams?

Raseinių rajono savivaldybės tarybos

2005 m. vasario 24 d. sprendimo Nr.(1.1)- TS-46

1 priedas

IV. DRAUDIMAI

22.4. Klijuoti ar kitaip tvirtinti skelbimus ir kitokią informacinę medžiagą ant stulpų, medžių, pastatų, tvorų bei kitų šiam tikslui nepritaikytų statinių ir įrenginių.

Raseinių rajono savivaldybės tarybos sprendimas Nr.(1.1)- TS-46 : http://www.infolex.lt/raseiniai/Default.aspx?Id=3&DocId=2733

One thought on “Ar taps Raseinių miestas didele skelbimų lenta?

  1. juokingi tokie straipsniai. nufotografuotas likęs popieriukas ant stulpo ir jau didžiausias nusikaltimas. išvis pastebėjau raseiniskis.lt ir raseiniai.tv patapo didžiausiais miesto kriminalistais, tik bėda viena – tų nusikaltimų ieškoma gerose idėjose arba iš menko nusižengimo išpučiamas burbulas. minčių kyla įvairių. 😀 parodom kokie visi kiti blogi, o jei ir neblogi, tai pabandom rast kodėl turėtų būt blogi. 😀

Comments are closed.