Nuo 2020 m. visos Savivaldybės biudžetinės įstaigos naudosis DVS

 Raseinių rajono savivaldybės administracija baigiantis 2019 m. įsigijo papildomą raštinių modulį, suderintą su jau 8 metus administracijoje sėkmingai naudojama dokumentų valdymo sistema (DVS). Šis sprendimas lėmė, kad nuo šių metų pradžios visos 26 – ios Raseinių rajono savivaldybei priklausančios biudžetinės įstaigos prisijungė prie DVS.

Paprasta, efektyvi, tačiau nebrangi sistema

   Paprasta, efektyvi bei nebrangi sistema. Šiais trimis epitetais galima apibūdinti DVS, veikiančią interneto naršyklėje, nereikalaujančią jokių techninės ar sisteminės programinės įrangos atnaujinimų, tačiau biudžetinei įstaigai kainuojančią vos 24 € per mėnesį. Už šią sumą įstaigos gali laisvai rengti, registruoti bei siųsti elektroninius dokumentus. Jokių apribojimų nėra, o atsiveriančios galimybės itin plačios.

  „Esu įsitikinęs, kad dokumentai turi būti valdomi šiuolaikiškai ir efektyviai, todėl tapęs meru raginau kolegas nedelsti ir įdiegti DVS visose biudžetinėse įstaigose. Dokumentų valdymo modernizavimas buvo greitas ir faktiškai nemokamas. Įstaigoms užtenka sumokėti tik 24 € per mėnesį už naudojimąsi sistema. Nauda ženkliai viršijo išlaidas“,- rezultatus vertino Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis.

Procesas tapo paprastesnis

   Viena iš didžiausių permainų yra ta, kad dokumentų keitimasis tarp įstaigų tapo paprastu, greitu ir nieko nekainuojančiu procesu. Raseinių rajono savivaldybė tikisi, kad jau per šiuos metus visos įstaigos spės pajusti ne tik DVS teikiamą naudą, bet kartu atras ir pradės naudotis kitomis sistemos funkcijomis ir galimybėmis, palengva lengvinant ir paprastinant dokumentų tvarkymo darbą, kuris toks reikšmingas XXI a. savivaldoje.

Linkime kantrybės

  „Žinoma, kiekviena nauja sistema tampa iššūkiu įstaigoms ir jų darbuotojams. Personalui reikia ne tik išmokti naudotis naujomis darbo priemonėmis, bet ir persitvarkyti dažnu atveju pasenusius dokumentų valdymo ir darbo organizavimo principus“,- pastebi Bendrųjų reikalų ir informacinių technologijų skyriaus vedėjas Rimantas Simonavičius.

   Savivaldybė dėkoja Bendrųjų reikalų ir informacinių technologijų skyriaus vedėjui Rimantui Simonavičiui ir šio skyriaus vyriausiajai specialistei Vilmai Urbonienei už lyderystę, pademonstruotą diegiant DVS.

Raseinių rajono savivaldybė