Komplimentų banga Lietuvai

Šių metų Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, Raseinių rajono ikimokyklinukai paminėjo netradicinėje erdvėje ir netradiciniu būdu. Šių metų Kovo 11-oji ypatinga, nes šiais metais ši diena taip pat yra tarptautinė socialinio emocinio ugdymo diena – komplimentų diena Lietuvai.
   Kovo 10 d. 10 val. komplimentų banga nuvilnijo Lietuvoje. Patys mažiausi Lietuvos piliečiai dalino Lietuvai „komplimentus“. Tai vaikų kūrybiniai darbai, susieti su vaikų socialiniu emociniu ugdymu. Vaikai savo darbuose įamžino, kad linki vieni kitiems gerumo, draugystės, drąsos, pagarbos, meilės, sveikatos ir pan. Ir kiek patiems vaikams prireikė drąsos, ryžto kalbinti praeivį! Kiek džiaugsmo, laimės išgyveno jau padovanoję savo kūrybinį darbą! Kiek entuziazmo, motyvacijos, džiugaus nerimo spindėjo jų visų akyse!
   Raseinių lopšelio-darželio „Saulutė“ ir Raseinių lopšelio-darželio „Liepaitė“ ugdytiniai dalino „komplimentus“ Raseinių miesto gyventojams. Daug jų įteikė Raseinių rajono merui Andriui Bautroniui. Dėkojame merui už gražius palinkėjimus visiems Raseinių rajono ikimokyklinukams ir toliau auginti savyje meilę Lietuvai ir žmonėms. Savo miesteliuose praeivius džiugino ir kalbino Raseinių r. Ariogalos lopšelio-darželio, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Raseinių r. Šiluvos gimnazijos ikimokyklinukai.
   Tą pačią dieną ir tą pačią valandą Lietuvoje „komplimentus“ dalino ikimokyklinukai iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Vilkaviškio darželių.
   Pilietiškumo ugdymas gali vykti tik vienybėje su socialiniu emociniu ugdymu. Tai tarsi abi mūsų rankos, veikiančios išvien.

 

Raseinių lopšelio-darželio „Saulutė“ direktorė Indrė Matevičienė