Vidukliškiai laimi trilerio vertas rungtynes

Nuotr. V. Judicko

Viduklės „VIDUKELĖ“ – „HELANAS“ 68:67

Vidukliškiai laimi trilerio vertas rungtynes, kuriose likus 2 minutėm, atsilikinėjo 11 taškų.

Varžybas komandos pradėjo nerezultatyviai ir jau tada matėsi, kad rungtynės bus gynybinio stiliaus, po pirmojo kėlinio Viduklės krepšininkai priekyje 16:15. Antrasis kėlinys buvo tikras renesansas, greitų atakų bei puikios gynybos dėka po 2 kėlinio „Vidukelė“ priekyje 41:24. Tačiau prastai sužaidžiama trečiojo kėlinio pradžia, varžovai smeigia 3 tritaškius iš eilės ir pranašumas tampa vienženklis, be to, mūsų komandoa lyderis A. Beišys gauna 4 asmeninę pražangą ir po 3 kėlinio komandas skiria tik 2 taškai – 51:49. Ketvirto kėlinio pradžioje „Helanas“ perima iniciatyvą ir įgyja solidžią persvarą, likusias 2 minutes Vidukliškiai atsilieka 11 taškų, taiklus T. Jurevičiaus metimai suteikia vilties kovoti dėl pergalės. Likus 34 sekundėm ir turint 4 taškų deficitą (62:68) A. Beišys perima kamuolį, bet norint nutraukti greitą ataką varžovai šiurkščiai pažeidžia taisykles ir yra skiriama nesportinė pražanga. A. Beišys įmeta baudas bei sekančioje atakoje smeigia tritaškį išvesdamas į priekį „Vidukelės“ ekipą. Paskutinė ataka priklausė „Helano“ komandai, tačiau chaotiškoje atakoje Vidukliškiai apsigina ir iškovoja pergalę 68:67.

Viduklės „Vidukelė“: A.Beišys 22 (12 atk. kam.), E.Petrauskas 12, E.Baukys 9 (6 atk. kam), A. Petrokas 9, T. Jurevičius 6 (6 atk. kam.), D. Drimeikis 5 (6 atk. kam.), T. Banys 3 (6 atk. kam.), T. Pratašius 2.
Sekančios rungtynės, kurios bus dėl Raseinių rajono savivaldybės taurės 1 vietos, numatomos lapkričio 2 d.