Viduklės „Vidukelė“ skina pergales

Viduklės „Vidukelė“ Žemaitijos krašto veteranų krepšinio pirmenybėse „Žalgirio taurei laimėti“ susitiko su Tauragės „Leo ir ko“ ekipa. Varžybas geriau pradeda „Vidukelė“ įgydama 10 taškų persvarą. Antrame kėlinyje žaidimas išsiderina ir „Leo ir ko“ pirmauja 32:20. Po minutės pertraukėlės Viduklės krepšininkai pradeda aktyviau gintis. Tai duoda rezultatą, po truputį „Vidukelė“ susigrąžina persvarą, tauragiškiai neatlaiko rungtynių tempo ir Viduklės veteranai įveikia svečius iš Tauragės rezultatu 63:49. „Vidukelei“ Vaidas Jurgilas pelnė 22 taškus, D.Gudžiūnas pridėjo 12, R.Dabašinskas 10, A.Zinkus 8, A.Liatukas 6, J.Totulis 3, R.Baltrušaitis 2 taškus. Kitas rungtynes „Vidukelė“ žais spalio 24 d. Kelmėje su vietos veteranais.