Viduklės krepšinio lygos „V.Jurgilo taurei laimėti“ pirmenybėse prasidėjo II ratas

Viduklės krepšinio lygos „V.Jurgilo taurei laimėti“ pirmenybėse prasidėjo II ratas , kur pirmieji susitiko Viduklės „Aibė“ ir „Sargeliai“. Nuo pat rungtynių pradžios „Aibė“ pradėjo diktuoti rungtynių spartą, po truputį didindama persvarą. Sužaidus du kėlinius švieslentė fiksavo įtikinamą „Aibės“ persvarą 50-36. Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepakito ir pergalę 80-60 šventė „Aibė“. Nugalėtojams T.Jurevičius pelnė 24(12 at.kam.), E.Baukys 19, V.Klapatauskis 13(3/7 tritaškių),T.Banys(7 per.kam.), M.Garbaliauskas po 10, M.Banys 2 taškai. „Sargeliams“ M.Rimkus pelnė 21(7/12 dvitaškių, 14 at.kam.4 rez.perdv), D.Vaitkus 12(3/8 dvitaškių), J.Vasiliauskas 11(4/11 dvitaškių, 8 at.kam. 7 klaidos), Ž.Brazauskas 10(5/12 dvitaškių,3 rez.perdv.),A.Kačiušis 4, D.Lukša 2 taškai.