Vicemerė ir administracijos direktorius lankėsi projektų vietose

Politika

LRaseiniai

Raseinių krašte įgyvendinami svarbūs, iš pagrindų pakeisiantys rajono veidą projektai – kasdienis Savivaldybės vadovų ir specialistų rūpestis. Pirmadienį Savivaldybės vicemerė Gitana Rašimienė ir administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas aplankė keletą Raseinių miesto objektų, kuriuose rangos darbai jau eina į pabaigą, vyksta arba netrukus turi prasidėti.

Šaltinio progimnazijoje remontuojamos sportuojančių mokinių persirengimo patalpos, dušai, tualetai. Pasak šios ugdymo įstaigos direktorės Vaivos Zubrickienės, bus tvarkomos vienos laiptinės laiptų pakopos, keičiami turėklai, dar teks suremontuoti koridoriaus sieną, kurioje matyti nubyrėjusio tinko pėdsakas.

„Problemų yra, bet jos išsprendžiamos. Pirmiausia ugdymo įstaigos vadovams reikia sudaryti naujų darbų sąmatą, įvertinti, kas ir kiek kainuoja ir kreiptis į Savivaldybės administraciją. Ieškosime lėšų, kad būtų kokybiškai atlikti būtini darbai“, – pažadėjo Savivaldybės administracijos vadovas L.Kavaliauskas, kuris su vicemere užėjo ir į progimnazijos valgyklą, kur pasidomėjo mokinių maitinimu, patiekalų gaminimo įranga ir sąlygomis.

Direktorius ir vicemerė trumpai pasivaikščiojo ir Raseikos parke, kuriame renovacija jau eina į pabaigą. Viešoji erdvė akivaizdžiai atjaunėjusi, joje įrengti šiuolaikiniai pėsčiųjų takai, suoliukai, treniruokliai, gėlynai, sutvarkytos prieigos prie tvenkinio. Originaliai atrodo ir rotonda tvenkinio saloje bei į ją nutiestas tiltelis. Visoje šioje zonoje, kuri, tikimasi, bus gausiai lankoma raseiniškių, žmonės galės rasti sau mielų širdžiai užsiėmimų.

Patenkinti, kad vis labiau įsibėgėja Vilniaus gatvės rekonstrukcija, Savivaldybės vadovai užsuko ir į Raseinių kūno kultūros ir sporto centrą. Kartu su laikinai einančiu direktoriaus pareigas Gintautu Balčaičiu buvo aptarti spalio pradžioje prasidėsiančio modernizacijos projekto aktualiausi klausimai. Po maždaug pusmetį truksiančių rangos darbų pasikeis ne tik pagrindinės rajono sporto bazės išvaizda, bet ir žymiai pagerės sportininkų treniruočių ir varžybų sąlygos. G.Balčaitis papasakojo, kas daroma užtikrinant nenutrūkstamą šio centro sportininkų treniruočių procesą remonto metu, kokių mokyklų sporto salės jiems atvers duris. Savivaldybės vadovai pažadėjo paramą, jeigu Kūno kultūros ir sporto centro ugdytiniams kiltų kokių nors problemų.

„Šiems vizitams neprireikė nė valandos, o pamatėme daug, išgirdome svarbiausią informaciją iš pirmų lūpų. Pamatėme žmonių pastangas gerai dirbti, spręsti problemas ir norime jiems dar daugiau padėti. Džiugu, kad Raseiniai keičiasi į gerąją pusę ir tie pokyčiai kasdien vis labiau pastebimi“, – pabrėžė Savivaldybės vicemerė G.Rašimienė.

Šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė

no images were found