Verslo rėmimui gautų 10 mln. eurų savivaldybės panaudoti neskuba – 12 savivaldybių tarp jų ir Raseinių dar neišleido nė euro

Šiemet papildomus 10 mln. eurų verslo rėmimui gavusios savivaldybės šias lėšas naudoja skirtingais tempais – dalis savivaldybių per pusmetį jau panaudojo visas gautas lėšas, o 12 savivaldybių dar neišleido nė euro, trečiadienį paaiškėjo Seimo Biudžeto ir finansų komitete (BFK).

Seimo Biudžeto ir finansų komitetas (BFK) trečiadienį aiškinosi, kaip savivaldybės naudoja joms šiemet skirtą papildomą 10 mln. eurų krepšelį verslo sąlygoms gerinti ir infrastruktūrai plėsti. Papildomų lėšų negavo tik didieji miestai, orientuotasi pagelbėti rajoninėms savivaldybėms.

BFK posėdyje pristatyta, kad 12 savivaldybių iš skirtų lėšų kol kas dar nepanaudojo nė euro. Tarp tokių savivaldybių – Anykščių, Jurbarko, Kelmės, Raseinių, Širvintų, Jonavos ir kitos.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/finansai/verslo-remimui-gautu-10-mln-savivaldybes-panaudoti-neskuba-12-savivaldybiu-dar-neisleido-ne-euro-662-1353956?fbclid=IwAR1XHtmlf4wW78HofUqQs5U75rCnMS0OishVFmhKVVIZn22MMIRdfzfNz38&copied