Velykinis badmintono turnyras

Balandžio 13 ir 14 dienomis Raseinių kūno kultūros ir sporto centras ir Raseinių badmintono klubas vykdė merginų ir vaikinų badmintono turnyro ,,Velykos 2022“ varžybas.

Po atkaklių kovų merginų dvejeto kategorijos varžybose nugalėtojomis tapo Greta Šukutytė ir Aistė Vasiliauskaitė, 2-ąją vietą iškovojo Justė Linkutė ir Rusnė Stoškutė, o 3-ąją vietą laimėjo Saida Micevičiūtė ir Julita Kumpikevičiūtė. Mišraus vieneto kategorijos ,,A“ grupės varžybų nugalėtoja tapo Ugnė Smilgevičiūtė, 2-ąją vietą iškovojo Andrėja Kazlauskaitė, o 3-ąją vietą laimėjo Barbora Tautvydaitė. Mišraus vieneto varžybų ,,B“ grupėje 1-ąją vietą iškovojo Smiltė Pakusaitė, 2-ąją vietą laimėjo Ema Jančauskaitė, o 3-ąją vietą laimėjo Deimantas Pocius.

Vaikinų vieneto kategorijoje ,,A“ grupės varžybų nugalėtoju tapo Alvaras Jakštys, 2-ąją vietą iškovojo Nojus Alijauskas, o 3-ąją vietą laimėjo Gvidas Vasiliauskas. Vaikinų vieneto ,,B“ grupės varžybose 1-ąją vietą iškovojo Pijus Kulnys, 2-ąją vietą laimėjo Dovydas Siniakovas, o 3-ąją vietą laimėjo Pijus Jančauskas.