V. Jacikas atsakė į piliečio Mariaus Aleksiūno klausimus

Buvęs Tarybos nary V. Jacikai, atsižvelgdamas į viešai paskelbtą norą komentuoti priimtus sprendimus, norėčiau užduoti klausimą apie 2018 m. gegužės 23 d. Tarybos sprendimą Nr. TS – 180.

1) Kodėl buvo inicijuotas 120 000 eurų skyrimas „Raseinių vandenys“ įmonei trijų vandenviečių vandens gerinimo įrenginiams (nugeležinimas) ir statybos darbams;

2) kodėl Savivaldybės įmonei buvo leidžiama sudaryti tris sutartis už 177 000 eurų trijų vandenviečių vandens gerinimo įrenginiams bei su tuo susijusiems darbams finansuoti, kai „Mažeikių vandenys“ sudarė dvi sutartis už 240 000 dešimties vandenviečių vandens gerinimo įrenginiams;

3) kokie buvo Jūsų motyvai, kai savo balsu tam pritarėte?

Labai ačiū už atsakymus.

 Atsakymai:

  1. Tarybos sprendimo projektą inicijavo UAB „Raseinių vandenys“ ir savivaldybės administracija. Į antrą pirmojo klausimo dalį atsakinėti būtų kvaila, nes pats klausimas yra klaidinantis, jūs nurodote tik 3 vandenvietes. Cituoju Tarybos sprendimą TS-180 ištrauką „investicijai į UAB Raseinių vandenys“ (Raseinių raj. savivaldybės vandens kokybės gerinimas 9 kaimuose už 120 000 eurų)
  2. Tarybos nariai neturi teisės kištis į sutarčių sudarymą, įmonių veiklą kontroliuoja Savivaldybės administracijos direktorius. Nuo sprendimo priėmimo dienos – Liudas Kavaliauskas.

Administracijos direktorių kontroliuoja ir tarybos sprendimų vykdymą, prižiūri rajono meras, t.y. Algirdas Gricius.

  1. Turėčiau būti „Alio Raseinių“ redaktorius, ar žurnalistas Marius, jei stengčiausi blokuoti rajono gyventojams tiekiamo vandens kokybės gerinimą.