Užtikrintais žingsniais į finalą Žemaitijos krašto veteranų krepšinio pirmenybėse

Užtikrintais žingsniais į finalą Žemaitijos krašto veteranų krepšinio pirmenybėse „Žalgirio taurei laimėti“ nužingsniavo Viduklės „Vidukelė“ 101-69 nugalėdama praėjusių metų nugalėtojus Šilalės krepšininkus.Nuo pat rungtynių pradžios „Vidukelė“ įgyja persvarą.Aktyvi gynyba , uraganinis puolimas ir po dviejų kėlinių 56-36. Antroje pusėje vaizdas nesikeičia, rezultatas auga vidukliškių naudai. Tad „Vidukelė“ finale.Jiems R.Dabašinskas pelnė 28(3/4 dvitaškių, 6/10 tritaškių, 4/6 baudos, 5 rez.perdv. 5 klaidos), V.Jurgilas 22(5/13 dvitaškių, 3/4 tritaškiai, 3/5 baudos, 17 at.kam. 4 rez.perdv.), G.Rumševičius 16(8/11 dvitaškių, 6 at.kam.), D.Gudžiūnas 12 5/10 dvitaškių, 2/3 baudos), D.Baukys 8 (4/4 dvitaškiai, 9 rez.perdv. 4 at.kam.),J.Totulis 6( 1/1 dvitaškis, 1/2 tritaškių, 1/1 bauda) S.Bružas 3, A.Liatukas, E.Baukys, A.Klikna po 2 taškus. Varžovų gretose rezultatyviai žaidė R.Gedvilas 18 (6/7 tritaškių), G.Stanišauskas, G.Ričkus po 13 taškų.Rytoj balandžio 9 d.(sekmadienį) 14.00 val. „Vidukelė“ finale kovos su galinga Plungės „Olimpo“ ekipa.Varžybų pertraukų metu žiūrovus linksmins „Rasų“ krepšinio komandos šokėjos.Nepatingėk ir atvyk į „Karpynę“ palaikyti Viduklės komandos!