Uraganiškas puolimas ir dar dvi krepšininkų pergalės

Praėjusį savaitgalį Regionų krepšinio lygos (Malsena-RKL) čempionate Raseinių ,,Raseiniai“ komanda du kartus nugalėjo savo varžovus ir pratęsdami pergalių seriją turnyrinėje lentelėje pakilo į penktą vietą. Iki čempionato reguliariojo sezono pabaigos likus dvejiems susitikimams, komanda yra iškovojusi 17 pergalių ir patyrusi 11 pralaimėjimų.

Penktadienio vakarą ,,Raseiniai“ namų rungtynes žaidė ,,Karpynės“ laisvalaikio ir sporto klube, kur jų varžovais buvo pernai ketvirtfinalyje įveikta Kretingos ,,Kretinga“ komanda. Atvykę žiūrovai tikėjosi išvysti atkaklią dvejų lygiaverčių varžovų dvikovą, tačiau aikštės šeimininkai jau pirmajame kėlinyje rengė vieną po kitos sėkmingas atakas ir sužaidus 10 minučių švieslentėje degė skaičiai 32:22, o prieš didžiąją pertrauką dar padidino atotrūkį 56:44. Raseiniškiai puolime solidžiai rungtyniavo ir trečiajame kėlinyje, kuriame pelnė 28 taškus ir likus žaisti 10 minučių komandas skyrė 17 taškų (84:67). Ketvirtajame ketvirtyje sužaidus tris minutes aikštės šeimininkai nuo varžovų pabėgo triuškinančia persvara 99:69, nors raseiniškiai šiek tiek strigo kol peržengė 100 taškų ribą, bet tai jiems nesutrugdė laimėti rungtynes užtikrinta persvara 108:89.

Raseinių ,,Raseiniai“ komandos gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Gediminas Butkus pelnęs 24 taškus, Benas Ilevičius – 19, Antanas Montrimavičius – 15, Augustas Žilinskas – 13.

Vasario 22 dieną ,,Raseinių“ komanda išvyko į rungtynes Plungėje, kur vietos arenoje vis dar kabo nuo senų laikų legendiniu tapęs sirgalių plakatas ,,Sveiki atvykę į pragarą“. Šis plakatas ir ,,Olimpo“ komanda, kuriai žūtbūt buvo reikalinga pergalė, neišgąsdino raseiniškių. Nuo pat pirmųjų rungtynių
minučių dominavę svečiai rungtynes laimėjo užtikrintai 66:98 ir praėjusiame sezone pusfinalyje įveikti varžovai šiemet turės tenkintis 15 vieta, kuri atima teisę kitame sezone žaisti A divizione.

Šiose rungtynėse „Raseinių“ komandai taškus pelnė visi aikštėje pasirodę žaidėjai, o rezultatyviausiai iš jų rungtyniavo A. Montrimavičius pelnęs 21 tašką, gimtadienį šventęs Simonas Andraitis ir A. Žilinskas pridėjo po 16, Mantas Košelis ir Darius Gricius po 11 taškų.

Kitas RKL namų rungtynes raseiniškiai ir vėl žais Raseinių KKSC sporto salėje vasario 29 dieną (šeštadienį) 16.00 valandą su čempionato lyderiais Vilkaviškio ,,Perlo“ ekipa. Atvykite palaikyti ir padėkite krepšininkams iškovoti pergalę!