Trileris Raseiniuose baigėsi šeimininkų pergale per pratęsimą

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė dviženklį deficitą panaikinę Raseinių „Rasų“ (6-11) ekipos žaidėjai. Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai penktadienį savo aikštėje 81:78 (15:25, 23:17, 23:15, 9:13, 11:8) tik per pratęsimą palaužė Joniškio „Delikatesą“ (7-10).

Rungtynes spurtu 9:0 pradėję Joniškio komandos krepšininkai iš karto paėmė iniciatyvą į savo rankas ir po pirmojo kėlinio pirmavo dviženkle taškų persvara (25:15), kuri vienu metu buvo padidėjusi iki 14 taškų (35:21).

Visgi jos svečiai išlaikyti nesugebėjo – „Rasai“ atsakė spurtu 17:4 ir po Edvino Šeškaus taiklaus tritaškio aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį (47:44).

Nuo to laiko Kurtinaičio vadovaujama komanda pradėjo kontroliuoti susitikimo eigą, o likus žaisti pustrečios minutės pirmavo šešiais taškais (70:64). Tada Raseinių klubas krito į duobę ir per likusį nesugebėjo pelnyti taškų.

Šarūnas Kulevičius „Delikatesui“ surinko keturis taškus iš eilės, o pratęsimą Joniškio komandai išplėšė Manto Margio dvitaškis (70:70).

Pratęsimą Augustinas Jankaitis pradėjo pelnydamas penkis taškus paeiliui ir „Rasai“ vėl išsiveržė į priekį (75:70), tačiau tuomet savo šou surengė Darius Griškėnas, kuris surinko šešis taškus ir sugrąžino minimalią persvarą „Delikatesui“ (76:75).

Vėliau Darius Gricius smeigė tritaškį, Evaldas Džiaugys varžovų krepšį sudrebino dėjimu iš viršaus ir iniciatyvą į savo rankas susigrąžinę „Rasai“ laimėjo (81:78).

„Rasai“: Augustinas Jankaitis 18 (14 atk. kam.), Darius Gricius 18, Evaldas Džiaugys 14, Gabrielis Motonas 14 (8 rez. perd.).

„Delikatesas“: Darius Griškėnas 25 (11 atk. kam.), Rokas Čepanonis 13, Šarūnas Kulevičius 13 (8 atk. kam.), Mantas Margis 10.