Tradicinė šventė „Kur gimėm, kur augom“ Paliepiuose

Liepos 13-osios vakarą Raseinių rajono kultūros centras Paliepiuose sukvietė kraštiečius į tradicinę šventę „Kur gimėm, kur augom“. Visus atvykusius į šventę, su namine duona, pasitiko jaunosios šventės vedėjos Eliza ir Kamilė, kurios ne tik vedė renginį, bet ir žavėjo savo dainomis. Susirinkusieji klausėsi RRKC Paliepiuose moterų vokalinio ansamblio, duetų: Ritos ir Vaidos, Elizos ir Kamilės bei Elizos ir Vaidos atliekamų dainų. Trankia muzika visus nustebino šiai nuostabiai progai susibūrusi senoji kapela su armonikieriumi Jonu Jakaičiu. Savo prisiminimais ir eilėmis dalinosi poetas Alfonsas Vaičiulis. Visi liko sužavėti Pasvalio kultūros centro Mikoliškio skyriaus moterų šokių kolektyvo „Vasarė“ ritmingais šokiais, bei įspūdingais jų kostiumais.

Į šventę atvyko ir sveikinimų žodžius tarė Raseinių rajono savivaldybės tarybos narė Aldona-Ona Radčenko, Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičienė, Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys, Gėluvos kaimo bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys, Butkiškės kaimo bendruomenės pirmininkas Linas Bielskis, bei Milašaičių kaimo bendruomenės pirmininkas Romualdas Daujotas.

Šventę vainikavo fejerverkai, o linksmybes tęsė šaunieji muzikantai Vaida ir Valdas!

Kultūrinių renginių organizatorė Paliepiuose Regina Krušinskienė nuoširdžiai dėkoja šventės globėjai Raseinių rajono savivaldybei, Ariogalos seniūnijai, taip pat šventės rėmėjams: A. ir S. Apučiams, A. ir A. Valaičiams bei šventės pagalbininkams: V. Kemzūrienei, D. Paimbrekienei, A. Stumbrai.

Teksto autorė: RRKC Paliepiuose kultūrinių renginių organizatorė Regina Krušinskienė

Nuotraukos Giedrės Krušinskaitės