„TOPsport“ taurė – dvi dramatiškas pergales šventusios „Raseinių“ ekipos rankose! (VIDEO)

Savaitgalį šalia Raseinių esančiame „Karpynės“ sporto komplekse vyko vienas didžiausių Regionų krepšinio lygos (RKL) sezono renginių „TOPsport“ taurės – 2019 turnyras!

Šeštadienį vykusioje krepšinio šventėje paaiškėjo pirmojo sezono trofėjaus savininkai.

Šeštadienį „Karpynės“ sporto komplekse rinkose kone visa Lietuvos krepšinio grietinėlė. Tarp garbingų svečių buvo galima pamatyti LKF Prezidentą Arvydą Sabonį, LKF Generalinį sekretorių Mindaugą Špoką, RKL Prezidentą Vaidą Jurgilą, RKL viceprezidentą Donatą Kisielių, ilgametį Lietuvos moterų krepšinio rinktinės trenerį Vydą Gedvilą ir legendinį laidos „Krepšinio pasaulyje“ autorių Vidą Mačiulį.

Renginį pradėjo dėl trečios vietos kovojusios Kauno „Atleto“ ir LCC tarptautinio universiteto ekipos. Nors Tomo Keršio auklėtiniai pirmavo didžiąją rungtynių dalį, tačiau Mariaus Tamolio treniruojami studentai pagrindinio laiko pabaigoje pavijo varžovus, o likus žaisti vos 1,7 sek. po fantastiško Justo Grikšto tolimo metimo išplėšė bronzinę pergalę rezultatu 94:93.

Pagrindiniu vakaro akcentu tapo „TOPsport“ taurės finalo dvikova, kurioje susigrūmė „Raseinių“ ir Kauno raj. „Omegos“ ekipos.

Žiūrovai  galėjo mėgautis finalo vardo verta „Raseinių“ ir „Omegos“ ekipų akistata, nes po didžiosios pertraukos abi komandos pademonstravo ypatingai atkaklią kovą, kupiną sudėtingų metimų, ir sportinio pykčio iššauktų emocijų.

Likus žaisti kiek mažiau nei keturias minutes „Omegos“ vyrai turėjo apčiuopiamą penkių taškų pranašumą (88:83), tačiau per likusį susitikimo laiką sąlygas diktavo aikštės šeimininkų ekipa, kuri dvikovą pabaigė galingu spurtu 12:3 ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė dramatišką pergalę rezultatu 95:91.