Tomas Janonis. Ministras profesionalas ruošia pavojingą eksperimentą

Nuotr.
© DELFI / Andrius Ufartas
Žurnalistas
 
Ežerų nuodijimas chemikalais ir aplinkos ministras profesionalas – sunkiai suvokiamas derinys, bet tik ne Lietuvoje. Aplinkos ministerija turi planų išbandyti cheminį ežerų valymą. Nuo šios minties jau šiurpsta žvejai, bet tikrai ne ministras Kęstutis Navickas.

Lietuvos ežerai užpelkėja, o tai spartina jų nykimą. Norėdami prailginti ežerų gyvavimą turime juos valyti. Iki šiol tai daroma mechaniniu būdu. Ir mokslininkai sako, kad tai efektyvu. Tačiau Aplinkos ministerijos galvočiai nutarė išbandyti kitą būdą – ežerus valyti cheminiu būdu.

 
 
Priminsiu, kad šiuo metu Aplinkos ministerijai vis dar vadovauja „valstiečių-žaliųjų“ deleguotas ministras K. Navickas. Kaip skelbėsi valdančiosios Seimo „valstiečių“ frakcijos galvos, šį ministrų kabinetą sudaro tik ministrai PROFESIONALAI. Reiškia, ir K. Navickas toks. Dargi žaliasis.
 
Žaliasis su nežaliomis idėjomis. Toks įspūdis susidaro žvelgiant į Aplinkos ministerijos planus, prieš kuriuos piestu stojasi žvejai, galvas kraipo ir mokslininkai.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/tomas-janonis-ministras-profesionalas-ruosia-pavojinga-eksperimenta.d?id=77301857