Televizijos Kalėdų Senelis aplankė Raseinių miesto įstaigas bei įmones

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Gruodžio 22 dieną, Internetinės Raseinių televizijos Kalėdų Senelis aplankė Raseinių miesto įstaigas, kuriose įstaigų darbuotojams bei sutiktiems vaikams padovanojo firminių televizijos saldainių. 

Kaip ir pernai, taip ir šiemet, likus kelioms dienoms iki Šv. Kalėdų, Kalėdų Senelis leidžiasi į kelionę, kurios metu išdalina šimtus saldainių Raseinių miesto įstaigų ir įmonių darbuotojams. Šiemet senelis aplankė Raseinių policijos komisariatą, Raseinių rajono kultūros centrą, Raseinių rajono savivaldybę, Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešąją biblioteką, Raseinių autobusų stotį, prokuratūrą ir dar ne vieną komercinę įmonę. Senelis taip pat nepamiršo ir miestiečių, bendravo su jais įvairiuose miesto vietose, fotografavosi, visiems dalino saldainius, šypsenas bei kalėdinę nuotaiką. 

Jau antrus metus iš eilės, Internetinė Raseinių televizija turi savo Kalėdų Senelį, kuris dalyvauja miesto renginiuose, jų metu jis išklauso vaikų eilėraščius, visiems dalina firminius televizijos saldainius, ragina nepamiršti būti geriems visus metus bei linki gražių artėjančių švenčių. 

Kalėdų Senelio žodis: 

„Mielieji, be galo džiaugiuosi galimybe jus aplankyti, jau antrus metus iš eilės, Jūsų nuostabiame mieste! Niekada nepamiršiu Jūsų šypsenų, kurios be galo džiugina mano širdį ir tik dar labiau skatina džiaugtis šiuo nuostabiu pasauliu! 

Linkiu Jums ramaus Kūčių vakaro bei linksmų Šv. Kalėdų! Tikiuosi, kad Kalėdų rytą, po Kalėdų egle rasite visas mano atneštas dovanas!“

no images were found