Taikus ariogališkių protestas prieš medžių kirtimą pristabdė darbus

Tik tuomet, kai bus nukirstas paskutinis medis, užnuodyta paskutinė upė ir sugauta paskutinė žuvis, mes pagaliau suprasime, jog pinigų valgyti negalime. Pripažinkime, jog problema atrodo tarsi netikra, kol mūsų asmeniškai nepaliečia. Netikra tol, kol savo akimis jos nepamatome. Štai kodėl vis dažniau ir rimčiau kovoje su gamtos ir gyvūnijos pasaulio niokojimu pasitelkiama sunkioji artilerija – fotografija ir menas.

Darbai Ariogalos parke sustabdyti, panašu, kad bent jau atsitraukimas vyksta ir barbarizmas prieš gamtą pristabdytas. Žadama kviestis dendrologus, su projektuotojais daryti projekto korekcijas.

Raseinių savivaldybės meras A. Gricius ir administracijos direktorius L. Kavaliauskas šiandien pažadėjo susitikti su gyventojais ir parodyti parko renovacijos dokumentus.

One thought on “Taikus ariogališkių protestas prieš medžių kirtimą pristabdė darbus

  1. Šiandien mačiau parke šalia pėsčiųjų tako nulužusia medžio šaka ir gana nemaža jeigu būtų nukritusi ant žmogaus ar bėgiojančio vaiko už kritęs kas tada, pasižiūrėkite žmonės jie ligoti medžio vidus ispuves aišku ne visų bet didžioji dalis, pjaukite ir naujus, jaunus atsodinti reikia, čia ne ąžuolai po šimtą metų jie nestovi, prisisauksit nelaimės tada kitaip šnekėsite niekas nežiūri senų neišpjauna. Džiaugtis reikia kad puošia o ne bumbeti ir nieko nedaryti.

Comments are closed.