Sužaistas paskutinis Viduklės krepšinio lygos ketvirtfinalio susitikimas

Susitikimas tarp Viduklės PK „Karma“ ir Raseinių „Julisa“. Rungtynes geriau pradėjo PK „Karma“ pirmaudama 3-8 taškai. Aikštelėje buvo karšta, komandos stengėsi gintis aktyviai. Sužaidus du kėlinius 51-44 PK „Karmos“ naudai. Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nekinta. „Julisa“ žaidimą grindžia per G.Račkauską, PK „Karma“ puolime labiau dalijasi kamuoliu. Ketvirtame kėlinyje „Julisai“ pavyko priartėti iki varžovų 76-80. Tačiau čia buvo viskas. Kelios taiklios PK „Karmos“ atakos ir pergalę 93-82 švenčia PK „Karma“. Ši pergalė Viduklės komandai garantuoja patekimą į pusfinalį. Nugalėtojams A.Beišys pelnė 32(4/5 baudos, 5/6 dvitaškiai, 6/9 tritaškiai, 8 per.kam. 15 at.kam. 7 rez.perdv.), E.Petrauskas 22(3/5 baudos, 5/6 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 15 rez.perdv.), G.Rumševičius 15(7/14 dvitaškių), V.Dovidavičius 15(2/5 baudos, 5/8 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), A.Klikna 4, R.Radavičius 3, T.Pratašius 2 taškai.
„Julisai“ G.Račkauskas pelnė 40(9/14 baudų, 11/16 dvitaškių, 3/7 tritaškiai, 12 at.kam.), J.Jonelis 14(7/12 dvitaškių, 12 at.kam.), M.Marinas 14(4/6 tritaškiai, 7 rez.perdv.), A.Gružinskas 8, D.Gricius 6 taškus. Pusfinalyje PK „Karma“ sausio 20 d.susitiks su „Sargeliais“.