Suspindo eglutė Ramonuose

Artėja gražiausios metų šventės, nuostabus ir nepakartojamas laikas, kai miestuose, miesteliuose, bendruomenėse įžiebiamos gražiausios kalėdinės eglutės, erdvės pasipuošia išskirtinėmis kalėdinėmis dekoracijomis, o jų gatves ir namus nušviečia tūkstančiai skirtingų spalvų lempučių.
   Kalėdinė eglutė gruodžio 19 d. popietę suspindo ir Ramonų kaimo bendruomenės kiemelyje. Kalėdinės eglutės įžiebimo šventė vyko lauke. Grojant ir dainuojant Ramonų meno kolektyvui prie Raseinių kultūros centro „Ramūs monai“, vadovas Vaidotas Vilkas, vaikučiai su tėveliais pašoko, patrepsėjo ir laukė atvykstančio Kalėdų senelio. O kad Kalėdų senelis žinotų, kur jo laukia vaikučiai, buvo įžiebta eglutė. Ji buvo papuošta vaikučių su tėveliais, seneliais ir kitais bendruomenės nariais pasigamintais žaisliukais. Tačiau pirmiausiai pasirodė „Grinčas“ (animatorių grupė „Linksmasis lagaminas“), kuris norėjo „pavogti Kalėdas“. Buvo daug juoko ir klegesio. Išvijus „Grinčą“ atvyko ir Kalėdų senelis nešinas didžiuliu maišu dovanų. Kalėdinių dovanėlių gavo ne tik visi vaikučiai, bet ir bendruomenės tarybos nariai, saviveiklininkai, aktyviausi bendruomenės nariai, vieniši ir neįgalūs asmenys.
   Baigdami kalėdinės eglutės įžiebimo šventę, palinkėjome vieni kitiems gerų šv. Kalėdų, Naujųjų Metų, kad būtume sveiki, mylimi ir laimingi. Spindi ir žėri Ramonų bendruomenės eglutė ir lai šildo visų širdis. Dėkojame Raseinių rajono kultūros centrui, kuris padėjo pripildyti Kalėdų senelio dovanų maišą saldumynais, dėkojame labdaros ir paramos fondui „Maisto bankas“, skyrusiam vaikiškų knygučių, šokolado, skrudintų saulėgrąžų.
 
 

Bendruomenės pirmininkės Dalytės Raudonienės informacija ir nuotrauka