Sulaikyti Viduklės apylinkėse siautėję vagys

Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminius tyrimus dėl vagysčių, įvykdytų iš gyvenamųjų ir negyvenamų patalpų nuo praėjusių metų gruodžio mėnesio pabaigos iki 2017 m. sausio 22 d.

    Sausio 22 d. Raseinių rajono policijos pareigūnai sulaikė vyrą, kuris varėsi motorinį dviratį. Pareigūnai netruko išsiaiškinti, kad transporto priemonė vogta. Sulaikius įtariamąjį, pradėjo vyniotis visas nusikaltimų virtinės siūlas ir aiškėti juose įsipainioję bendrininkai, viena po kitos atskleidžiamos jų galimai įvykdytos nusikalstamos veikos.

         Iš viso sulaikyti trys, 22-jų, 36-ių ir 41-ių metų vyrai, galimai vykdę vagystes Viduklės seniūnijoje. Jiems paskirtos kardomosios priemonės – suėmimai. Du vietiniai gyventojai ir vienas atvykęs iš kito rajono, už vagystes buvo teisti ir ankščiau.

         Vagystės vykdytos įsibraunant į patalpas, išlaužiant spynas ir išdaužiant langus. Griebta viskas, kas pakliuvo po ranka – žoliapjovė, gintariniai papuošalai, alkoholiniai gėrimai ir kt.

         Dalis vogtų daiktų rasti. Dalį jų savanoriškai pristatė juos pirkę asmenys, tuo labai padėdami ikiteisminiam tyrimui.

          Tyrimas tęsiamas. Pareigūnai aiškinasi ar nebuvo daugiau asmenų, galimai prisidėjusių prie šių vagysčių, siekia atskleisti kitas galimai įvykdytas vagystes, todėl prašo gyventojų pagalbos. Visus, nuotraukose atpažinusius savo daiktus, taip pat turinčius informacijos apie vagystes Viduklės seniūnijoje, žinančius kitų pagrobtų daiktų buvimo vietą ar juos pirkusius, prašome informuoti Raseinių rajono policijos komisariato tyrėją Aušrą Maslauskienę tel. 8-428 79623, el.p. ausra.maslauskiene@policija.lt, arba atvykti į Raseinių rajono policijos komisariatą – Maironio g. 7, Raseiniai, 310 kab.