Sporto klubo Pantera dalyvavo Rusnės festivalį vykusiame MMA ir K1 turnyre

Pirmą kartą Lietuvos mišrių kovos menų federacija kartu su Šilutės sporto klubo „Elis“  suorganizavo turnyrą rugpjūčio 6 d.  „Rusnės Festivalio MMA-K1 Turnyras Mero Taurei Laimėti“.  Oras buvo itin palankus – varžybos vyko po atviru dangumi. Sportininkus motyvavo draugiška atmosfera – nuolatinis žiūrovų ir sirgalių palaikymas plojimais.  Nepaisant to, kad vasara yra atostogų metas į varžybas susirinko nemažas LMMAF klubų sportininkų būrys.

Sporto klubo Pantera rezultatai:

Airidas Bakutis dalyvavo pagal abi disciplinas iki 16 m. iki 57 kg.  pagal MMA iškovojo 3 vietą, pagal K-1 įveikė visus varžovus ir tapo čempiono 1 vietą.
Modestas Narbutas kovojo pagal suaugusių MMA taisykles iki 70kg. svorio kategorijoje,
finalinėje kovoja susitiko su Klaipėdiečiu Mariumi Šepučiu tai buvo pagrindinė ir gražiausia turnyro kova. Abu sportininkai demonstravo gražia imtynių ir smūgine technika. Pasibaigus kovos laukui po ilgo teisėjų sprendimu minimaliu skirtumu pergale atiteko klaipėdiečiui. Modestas iškovojo-2 vietą.
Aidas Veryga kovojo pagal suaugusių MMA taisykles iki 77 kg iškovojo 3 vietą.

Tai paskutinės  vasaros turnyras, po kurio visus kvieciame i nauja sezoną nuo rugsėjo 5 d. lankyti sporto klubą Pantera užsiėmimus Jurbarke ir Raseiniuose.
 MMA – mišrus kovos menas, kuriame reikia ir smūgiuoti ir imtyniauti. MMA vaikai iki 16 m. į veidą nesmūgiuoja.
K-1 tai smūginė technika, mokiniai mokysis atlikti smūgius rankomis ir kojomis (varžybose vaikai iki 12 m. į veidą nesmūgiuoja). Sportininkai kiekvieną pavasarį laikys MMA egzaminus (diržus), pagal savo pasiruošimą. Norintys galės dalyvauti varžybose (MMA, džiudžitsu ir K-1 stiliuose).