Šiluvos gimnazijoje – užsienio partneriai

2018-2020 m. Šiluvos gimnazija vykdo Erasmus+ bendrojo ugdymo sektoriaus mokyklų mainų partnerysčių projektą „Be buddy NOT bully“, kurį koordinuoja bulgarai iš Mezdra miesto. Projekto partnerės – mokyklų bendruomenės iš Ispanijos, Turkijos ir Rumunijos. Šiluviškiai jau lankėsi Bulgarijoje, o šiandien į mūsų rajoną atvyko partneriai iš Ispanijos, Turkijos, Rumunijos ir dar laukiama atvykstančių bulgarų.

Šiluvos gimnazijos atstovai su svečiais užsuko į Raseinių rajono savivaldybę, kur juos sutiko ir pasveikino rajono Savivaldybės meras Algirdas Gricius, linkėdamas gerų įspūdžių, naudingų patirčių, draugiško bendravimo. Savivaldybės vadovas trumpai supažindino, kuo ypatingas ir svarbus Šiluvos miestelis bei kvietė svečių šalių atstovus drauge su bičiuliais ir artimaisiais aplankyti mūsų kraštą dar ir dar kartą.

Įgyvendinant šį projektą, mokyklų mainų partnerystėmis vykdomas mokyklų tarptautinis bendradarbiavimas, mokymo ir mokymosi veiklos mokiniams ir mokyklos darbuotojams, suteikiamos sąlygos mokytojų dalijimuisi informacija ir patirtimi, profesiniam tobulėjimui, mokinių bendravimui ir bendradarbiavimui su bendraamžiais iš kitų šalių užsienio šalių mokyklose bei portale eTwinning.

Šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė