Šiandien Raseiniuose sužibs tikra Kalėdų eglė

 Gražiausias metų šventes Raseiniai pasitiks su tikra Kalėdų eglute. Trečiadienį (gruodžio 8 d.) 18 val. Nepriklausomybės gynėjų aikštėje vyks pagrindinės miesto žaliaskarės įžiebimo šventė.
   Pakili nuotaika mieste tvyros jau nuo vidurdienio: Nepriklausomybės gynėjų aikštėje šurmuliuos kalėdinė mugė, Maironio parke vyks estafetinis bėgimas. Kalėdų eglės įžiebimo šventę vainikuos šou grupės „Trys draugai“ pasirodymas, o mažuosius džiugins Kalėdų Senelis.
  Viešųjų erdvių puošimo darbai mieste jau baigti. Šiemet kalėdinėmis dekoracijomis ir girliandomis papuošti gatvių apšvietimo stulpai, medžiai, taip pat įrengtos kalėdinės arkos. Maironio parko alėjoje galima išvysti miesto simbolio „lūšiuko“ dekoracijas ir kiekvieną vakarą mėgautis šventine muzika. Šventinį laikotarpį Nepriklausomybės gynėjų aikštėje prie miesto eglės veiks ir interaktyvi atrakcija – kalėdinis paštas.
     Kalėdų eglė miestą puoš iki sausio vidurio, todėl rajono gyventojai ir svečiai turės daug laiko pasigrožėti ja saugiai.
  Atsižvelgdama į situaciją dėl COVID-19 pandemijos, Raseinių rajono savivaldybė renginio dalyviams rekomenduoja nesibūriuoti ir laikytis visų įmanomų saugumo priemonių.