Rajono bendruomenės dalyvavo konferencijoje „Veikliausia saugios kaimynystės grupė“

Gruodžio 1 d. Lietuvos policija surengė konferenciją „Veikliausia saugios kaimynystės grupė“, kuri vyko Naisiuose, Šiaulių r. sav. Šiam konkursui iš Raseinių rajono anketas teikė kaimų bendruomenės „Steponkaimis“ ir  „Berteškiai“.
   Berteškių bendruomenės anketa pateko į antrą etapą, todėl bendruomenės atstovai – pirmininkė Loreta Sirvidienė ir seniūnaitė Ginta Balsienė kartu su Raseinių policijos komisariato bendruomenės pareigūne Giedre Deveikiene buvo pakviestos dalyvauti šioje konferencijoje. Dalyvius sveikino Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras, Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Arūnas Paulauskas. „Veikliausios saugios kaimynystės grupės“ konkurso nugalėtojais tapo: Klaipėdos miesto Paupių bendruomenė (I vieta), Pasvalio rajono Meškalaukio kaimo Krašto gatvės SKG „Linksmieji kaimynai“ (II vieta), Visagino, Veteranų g. 6 namo SKG (III vieta). Taip pat buvo įteiktos keturios nominacijos: „Už aktyvumą ir ryžtą kuriant saugią gyvenamąją aplinką“ apdovanota bendruomenė „Smėlynė“ iš Vilniaus, „Už kryptingą projekto veiklų vykdymą“ paskatinta Šakių rajono Griškabūdžio SKG, „Už vaikų įtraukimą į iniciatyvas“ apdovanota Akmenės rajono Kruopių bendruomenė, o „Bendruomeniškiausios laiptinės“ nominacija atiteko Druskininkų m. Gardino g. 41 atstovams. Aktuali informacija ir pateiktos sėkmės istorijos tik dar kartą patvirtino, kad gyventojų dalyvavimas saugios kaimynystės grupių veikloje yra labai naudingas jiems patiems.
   Dėkojame Raseinių policijos komisariato bendruomenės pareigūnams Giedrei Deveikienei ir Dariui Jonaičiui už rūpestingą dėmesį rajono kaimo bendruomenėms ir saugios kaimynystės grupėms.
 
Kaimų bendruomenių „Steponkaimis“ ir  „Berteškiai“ informacija