Seniūnų sueigoje – jiems aktualūs klausimai

Tradicinėje rajono seniūnų sueigoje buvo aptarti šiuo metu aktualiausi klausimai. Seniūnai norėjo sužinoti, ar seniūnijoms taikomi UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ tarifai už komunalinių atliekų vežimą ir kitas paslaugas nesikeis. Šis klausimas buvo svarstytas ir Tarybos posėdyje. Savivaldybės administracijos direktoriaus Liudo Kavaliausko teigimu, kainos nesikeičia ir artimiausiu metu jų nenumatyta keisti. Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vedėjas Robertas Pareigis pridūrė, kad paslaugų metodikas galima tobulinti, todėl šiame procese svarbus ir seniūnų žodis.

Administracijos direktorius L.Kavaliauskas priminė, kad seniūnai jau turi pagalvoti ir apie kitų metų biudžetą ir pateikti sąrašą, ko labiausiai reikia jų seniūnijoms. Jis patvirtino, kad pagal galimybes seniūnijos bus aprūpintos naujomis transporto priemonėmis ir ūkio darbų technika.

Į pabaigą eina dabartinių seniūnaičių kadencija, todėl jau reikia rengtis naujiems rinkimams. Labai svarbu, kad į šias pareigas būtų išrinkti norintys ir gebantys gerai dirbti, iniciatyvūs, pareigingi žmonės, kurie būtų tikri seniūnų pagalbininkai. Labai svarbu, kad rinkimuose dalyvautų patys geriausi kandidatai.

Artėja ir 2019 m. savivaldybių tarybų rinkimai, kuriems irgi reikia gerai pasirengti. Beveik visose seniūnijose būtinai reikia suremontuoti balsavimo kabinas, kurios dabar atrodo apgailėtinai. Bendrųjų reikalų ir informacinių technologijų skyriaus vedėjas Rimantas Simonavičius paragino seniūnus sudaryti sąrašą, ką ir kur reikia sutvarkyti, o administracijos direktorius pažadėjo ieškoti remontui lėšų.

L.Kavaliauskas taip pat priminė seniūnams, kad vis sparčiau trumpėja dienos, todėl reikia pasirūpinti gatvių apšvietimu. Po administracijos direktoriaus pavaduotojo Gyčio Šulinsko klausimo, ar šiuo metu vakarais jau dega šviesa seniūnijų gatvėse, paaiškėjo, kad vienur ji uždegama, kitur – ne. Ši problema bus išspręsta – visų seniūnijų gatvėse šviestuvai užsidegs nustatytą valandą.

Seniūnų pageidavimų taip pat laukia ir UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“. Įmonės direktorius Sigitas Kleišmantas paprašė konkrečiai informuoti, kokia yra gatvių apšvietimo padėtis kiekvienoje seniūnijoje, ką reikia remontuoti arba keisti. Jis taip pat trumpai informavo, kokie darbai, paslaugos yra įskaičiuoti į gatvių apšvietimo ir tinklų eksploatacines išlaidas.

Sueigos pabaigoje Savivaldybės administracijos vadovai, seniūnai geros kloties palinkėjo kolegei Valerijai Jankauskienei. Ariogalos seniūnijos seniūnė pereina dirbti į Kauno apskrities vaiko teisių apsaugos skyrių Raseinių rajone. Kas ją pakeis, paaiškės po konkurso, kuris bus paskelbtas. Laikinai Ariogalos seniūnijai vadovaus seniūno pavaduotojas Kazimieras Klimas.

Šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė

no images were found