Seimo komisija dėl LRT patvirtino dalį išvadų: kreipsis į prokuratūrą dėl investicijų

Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) finansus tirianti Seimo komisija penktadienį patvirtino dalį išvadų ir dėl Administracinės komisijos neveikimo kreipiasi į Generalinę prokuratūrą.

„Mes nustatėme tokią situaciją, kad 2013–2017 metų laikotarpyje Administracinė komisija nevykdė vienos iš savo funkcijų, t. y. tarybai neteikė išvadų dėl investicijų, kurių vertė didesnė už 29 tūkst. eurų. Kadangi Viešųjų pirkimų tarnyba dėl tų investicijų yra nustačiusi pažeidimų organizuojant konkursus, nuspręsta kreiptis į prokuratūrą, ar jie nematytų būtinybės pradėti viešojo intereso gynimo“, – po komisijos posėdžio žurnalistams sakė jos narė „valstietė“ Agnė Širinskienė.

Išvadų tekste teigiama, kad LRT Administracinė komisija iki 2017 metų rudens praktiškai nevykdė jai įstatymu priskirtos funkcijos teikti išvadas tarybai sudarant sutartis dėl investicijų, jei sandorio suma yra ne mažesnė kaip 29 tūkst. eurų.

Skaityti daugiau: https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/228456/seimo-komisija-del-lrt-patvirtino-dali-isvadu-kreipsis-i-prokuratura-del-investiciju