Sėkmingas startas Baltarusijos MMA varžybose

Šių metų gruodžio 22 d. Baltarusijoje, Polocko mieste vyko varžybos, kuriose dalyvavo sporto klubo “Pantera“ sportininkai. Tarptautiniame mišrių kovos menų (MMA) turnyre “Vriemia Pabieždat” dalyvavo apie 300 dalyvių. Išties smagu, kad esame kviečiami į tarptautines varžybas, kuriose sportininkai ne tik dalyvauja, bet ir grįžta su pergalėmis ir prizinėmis vietomis. Galime pasidžiaugti ir pagirti sporto klubo “Pantera“ kovotojus, kurie atidavė visas jėgas gindami ne tik savo miesto, bet ir Lietuvos vardą. Šį kartą rezultatai tikrai geri. Į turnyrą vyko 7 kovotojai, iš jų 6 iškovojo pirmas vietas ir tik vienas liko antroje vietoje. Be kovų varžybų organizatoriai surengė sporto klubo “Pantera” komandai trumpą ekskursiją po Polocką, kurios metu sportininkai susipažinom su miesto istorija. Jaunieji kovotojai sužinojo daugiau apie kaimyninę šalį ir susirado naujų draugų.

Sporto klubo “Pantera” rezultatai

Pagal kikbokso taisykles I-ąją vietą iki 61 kg iki 16 m. iškovojo LIJANA LIPINSKAITĖ