Seimo narės Vidos Ačienės iniciatyva atsirado naujas parkas Raseiniuose (VIDEO)

Remigijus Ačas – stengsimės kad ši vieta būtų pavadinta Šimtmečio parku

Balandžio 21-ąją, vyko švaros akcija „Darom“. Raseinių miesto viešojoje erdvėje prie Vinco Grybo gatvės buvo tvarkoma teritoriją, pasodinta apie 951 dar prieš 100 metų Lietuvoje augusių ir liaudies dainose apdainuotų medžių ir vertingų krūmų.

Remigijus Ačas – Jubiliejiniais Lietuvos valstybės 100-mečio ir Raseinių miesto 765 metų proga, stengsimės kad ši vieta būtų pavadinta Šimtmečio parku.

Buvusi apleista viešoji erdvė, kurioje dar neseniai augo pasenę, nudžiūvusiomis šakomis, pavojų kėlę medžiai ir menkaverčiai krūmai, atgaivinama mano žmonos, Seimo narės Vidos Ačienės iniciatyva. Jos lėšomis buvo padarytas projektas, nupirkti sodinukai.

Visuotinėje talkoje aktyviai dalyvavo savivaldybės administracijos darbuotojai, keli Tarybos nariai, UAB „Raseinių šilumos“ kolektyvo atstovai. Buvo kviečiami visi Raseinių miesto gyventojai, deja, jų atėjo vos keli, nors prieš tai buvo nemažai nepatenkintųjų, kad atgyvenę savo amžių medžiai buvo kertami.

Puikiu oru šauniai padirbėję, sėdome prie didelio bendro stalo, prie kurio aptarėme, ką nuveikėme, pasivaišinome gardžiu plovu ir gira. Visi džiaugėmės atlikę savo pilietinę pareigą – kad nauju žaliu rūbu puošėme šią miesto teritoriją, kuri ir toliau bus puošiama, prižiūrima, puoselėjama.

Vida Ačienė – Nuo pačio ryto su savo padėjėjomis Jurate Garliauskiene Janina Jasiulienė ir raseiniškiais dirbome būsimajame Šimtmečio parke Raseiniuose. Lietuvių liaudies dainose apdainuoti medžiai gražiai rikiavosi… Buvo sodinamas alyvų gojelis, sedulų gyvatvorės, eglaitės, grakščiosios liepos, savo vietą rado didingieji ąžuolai ir kiti visiems mums pažįstami medeliai.