Seimas domisi, kaip atpažinti nuo sekso priklausomą žmogų

M.Patašiaus nuotr.

Trečiadienį Seimo Priklausomybių prevencijos ir Savižudybių ir smurto prevencijos komisijų bendrame posėdyje svarstomas daug visuomenės ir politikų kritikos sulaukęs klausimas. Tai priklausomybių nuo medikamentų, interneto ir sekso prevencija.

Opozicijos atstovai liberalė Aušrinė Armonaitė ir konservatorius Antanas Matulas itin smarkiai kritikavo tokį komisijos klausimą, sakydami, jog valstiečiai planuoja uždrausti dar ir seksą. Vis dėlto naujasis Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos pirmininkas valstietis Robertas Šarknickas tokius Seimo narių pareiškimus vertino itin neigiamai ir sakė, kad politikai paprasčiausiai dezinformuoja visuomenę.

Visos priklausomybės panašios

Abiejų komisijų narys konservatorius Andrius Navickas prieš posėdį nenorėjo spėlioti, kiek Seimo narių turi priklausomybę nuo sekso.

„Visada reikia į darbotvarkę įtraukti sekso klausimą. Atradome raktą“, – dideliu žiniasklaidos dėmesiu džiaugėsi A.Navickas.

„Mes esame valstybė, daug nuveikusi alkoholio prevencijos srityje. Jau daugelis tai suvokia, bet ne mažiau pavojingos kitos sritys, menkai žinomos ir visuomenei. Tai norėtųsi, kad nebūtų edukacija, bet ar yra sistema, kaip pradėti ją kurti žmonėms, turintiems šias priklausomybes“, – sakė Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos pirmininko pavaduotojas.

Skaitykite daugiau: https://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/2018/04/18/news/seimas-domisi-kaip-atpazinti-nuo-sekso-priklausoma-zmogu-6012405/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy