Savivaldybės atstovai domėjosi projektų eiga

Rajone įgyvendinami vandentvarkos projektai. Ramonų ir Gruzdiškės kaimuose apsilankę Savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla, Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Romualdas Morkevičius ir Raseinių seniūnijos seniūnas Rolandas Klusas domėjosi darbų eiga, po to dalyvavo darbų užsakovų UAB „Raseinių vandenys“ ir rangovų vadybiniame pasitarime.

    Gruzdiškės kaime UAB „Norus“ tiesia tradicinę savitakinę nuotekų sistemą. Nors atsiliekama nuo darbų grafiko, šios įmonės atstovai pažadėjo jį pasivyti ir užbaigti projektą, kaip ir numatyta sutartyje – iki šių metų pabaigos. Savivaldybės atstovai pamatė, kad darbų seka yra nuosekli – viską stengiamasi padaryti taip, kad vėliau nereikėtų grįžti prie nebaigtų arba nekokybiškai atliktų darbų. Toks rangovo požiūris į jo pareigas, matyt, tenkina ir šio kaimo gyventojus – jų nusiskundimų nesulaukta.

   Tačiau Raseinių seniūnijos seniūno R.Kluso teigimu, į jį kreipėsi ne vienas ramoniškis, nepatenkintas rangovo UAB „Gensera“ darbų kokybe: nuotekų šuliniai pastatyti nelygiai, skiriasi jų aukštis, vietomis asfalto danga nuklota smėliu ir žvyru … Gyventojams stinga informacijos apie prisijungimą prie nuotekų sistemos, todėl Savivaldybės administracijos atstovams teko atsakyti į ne vieną klausimą.

   Administracijos direktorius E.Jonyla irgi turėjo klausimų rangovo atstovams ir jų paprašė paaiškinti, kas trukdo darbo kultūrai. Šie paaiškino, kad Ramonuose tiesiama šiuolaikinė vakuuminė nuotekų surinkimo sistema, beje, pirmoji Raseinių rajone. Ji turi tam tikrų privalumų palyginus su savitakine sistema, bet skiriasi darbų technologijos. Tiesiant vakuuminę nuotekų surinkimo sistemą, iš karto esą neįmanoma užbaigti pradėtų darbų, todėl prie jų tenka vėliau grįžti ir gali kilti abejonių dėl darbo kultūros. Pasak „Genseros“ atstovų, jie jaučia atsakomybę, žengia darbų grafiko žingsniu ir projektą užbaigs laiku – iki šių metų pabaigos. Jeigu gyventojams kyla klausimų, jie gali kreiptis į darbų vadovą arba į užsakovą UAB „Raseinių vandenys“.

Šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė