Raseiniuose prasideda kasmetinis projektas „Prabylančios miesto erdvės“ (VIDEO)

Balandžio 12 d. 18.00 val.

Raseiniuose prasideda kasmetinis projektas „Prabylančios miesto erdvės“, arba kitaip – ,,Urban Art Raseiniai /18“. Šiemet projektas prasideda labai anksti, todėl norėdami pradžiuginti netradicinių renginių mėgėjus pristatome grupės BRAVE NOISES koncertą balandžio 12 d. 18.00 val. Raseinių autobusų stotyje. Koncertas nemokamas. Ir tai tik pradžia. Nuo šiol atidžiau sekite informaciją Raseinių rajono kultūros centro svetainėje ir FB paskyroje „Prabylančios miesto erdvės“.

Keletas kuklių žodžių apie grupę.

Brave Noises – tai jaunų, novatoriškų ir veržlių atlikėjų komanda, kurianti muziką, neįtelpančią į vieno stiliaus rėmus. Jazz, Free Jazz, Folk, World Music ir Alternative Rock stilių sintezė formuoja nestandartinį ir unikalų atlikėjų kuriamą muzikinį paveikslą. Drąsūs garsai ir ritminiai piešiniai stebina muzikos stilių diversifikacija, kuri tik pabrėžia muzikantų virtuoziškumą bei jų kūrybos originalumą. Patiriamos emocijos bei siurrealūs vaizdiniai tampa savotiška terapija, o netikėti muzikiniai sąskambiai atmintyje išlieka force majeure pavidalu. Ne mažiau priverčia suklusti ir universalūs bei energingi improvizatoriai, kurių išradingumo pliūpsniai prikausto dėmesį iki paskutinio garso. Atlikėjai 2017 metais išleido debiutinį albumą „Between the Dreams“, kuris pasirodė visose populiariausiose pasaulio muzikos platformose ir iškart sulaukė susidomėjimo. Iki tol džiazo muzikos mylėtojams ši grupė buvo žinoma kaip 2015 metų festivalio „Vilnius Jazz“ dalyvė, nominuota kaip perspektyviausia džiazo grupė Lietuvoje. Brave Noises klausytojui atskleidžia instrumentų galimybes ir įrodo, jog yra šiuolaikinės muzikos fenomenas.

Mantvydas Pranulis – klavišiniai, vokalas

Mindaugas Stumbras – gitara

Ernest Germanovič – bosinė gitara

Dominykas Snarskis – būgnai

Kazimieras Jušinskas – saksofonas

Arminas Bižys – saksofonas

 

Internetinis puslapis: bravenoises.lt

 

Facebook:

https://m.facebook.com/BraveNoises/

 

Dėmesio!

Pirmieji 20 į koncertą atvykę žiūrovai dalyvaus loterijoje, kurioje turės galimybę laimėti projekto ,,Urban Art /18“  suvenyrus.

 

Pagrindinis projekto rėmėjas – Lietuvos kultūros taryba

 

Teksto informacija Raseinių rajono kultūros centro Projektų vadovo Arūno Kazlausko