Raseinių „Rasai“ antrą kartą nugalėjo „Vytį“

Antrąją pergalę Mezon-NKL serijoje dėl trečiosios vietos iškovojo Raseinių „Rasų“ klubas. Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai svečiuose 83:72 (28:22, 18:12, 18:17, 19:21) įveikė Šakių „Vytį“.

Serijoje iki trijų pergalių „Rasai“ jau pirmauja 2-0. Kitos serijos rungtynės trečiadienį vyks Raseiniuose.

Trečiajame kėlinyje sužaidus 3 minutes „Rasų“ klubas susikrovė rekordinį 21 taško pranašumą (57:36), tačiau tuomet „Vytis“ ėmė mažinti deficitą – pelnė 6 taškus be atsako ir priartėjo iki 15 taškų.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti puspenktos minutės Šakių klubas po šešių iš eilės Gyčio Radzevičiaus taškų sumažino deficitą iki vienženklio (65:73). Lemiamomis minutėmis „Vytis“ dar kelis kartus buvo priartėjęs iki 8 taškų, tačiau labiau sumažinti atsilikimo nepajėgė.

Raseinių komandą į pergalę vedė fantastiškai iš toli pataikęs Šarūnas Vingelis. Jis per 30 minučių pelnė 25 taškus (2/4 dvit., 6/7 trit., 3/4 baudos), atkovojo du kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

„Vytis“: Edvinas Jezukevičius 15 (6 atk. kam.), Tadas Sebežiovas 14, Gytis Radzevičius 12 (5 atk. kam.), Augustinas Jankaitis 9.

„Rasai“: Šarūnas Vingelis 25 (6/7 trit.), Tomas Galeckas 14 (8/8 baudos, 7 rez. perd.), Andrius Aleksandrovas 13, Rokas Grinius 8 (5 atk. kam.), Kajus Okmanas 7 (7 rez. perd.).