Raseinių rajono gimnazijoje sučiupta galimai neblaivi mokinė

Asociatyvi nuotr.

Rugsėjo 20 d., trečiadienį, Šiluvos miestelyje pradėjo sklisti kalbos apie neblaivią gimnazistę. Šie gandai pasiekė ir internetinės Raseinių televizijos redakciją. 

Apklausus kelis gimnazistus, šie patvirtino, kad trečiadienio dieną Šiluvos gimnazijoje kilo nemenkas sujudimas. Mūsų žiniomis, pamokų metu buvo sulaikyta galimai neblaivi mokinė (18 metų).

Susisiekus su Šiluvos gimnazijos raštine, darbuotoja sakė, kad apie tokį įvykį ji girdinti pirmą kartą, tačiau prižadėjo pasidomėti ir perskambinti. Perskambino. Direktorius. Gimnazijos vadovas nebuvo patenkintas, kad žurnalistai domisi šia situacija ir patvirtino, kad toks įvykis buvo, tačiau tai esą nepasitvirtino. 

Kadangi direktorius pasakė, jog įtarimai nepasitvirtino, tai susidaro toks įspūdis, kad mokinei buvo tikrintas girtumas, o alkoholio matuoklis parodė nulius, tačiau to nebuvo. Mokyklos vadovas pasakė trumpai: „Nei mes alkotesterio turim, nei mes kišom, nei kažką darėm“. Na, o mokyklos darbuotojai net nesugebėjo į ugdymą iškviesti policijos, kuri būtų nustačiusi merginos girtumą (nemokamai, jei ką). Paprasčiau tariant, mokyklos darbuotojai į šį įvykį numojo ranka.

Ir nors mokyklos vadovas mums neatskleidė nei gimnazistės vardo, nei pavardės, tačiau pasitelkę savo šaltinius išsiaiškinome, jog mokykloje galimai neblaivi pričiupta mokinė – Raseinių rajono politiko anūkė.  Ar tai susiję su tuo, jog nebuvo kviesta policija – spręskite patys. 

One thought on “Raseinių rajono gimnazijoje sučiupta galimai neblaivi mokinė

  1. Ačiū už straipsnį. Pagaliau kažkas apie tai prabilo! Mokyklos administracijos „aklumas“ ir abejingumas pribloškiantys, visi moksleiviai viską mato ir tai jiems pateikiama kaip NORMA, nes jokių sankcijų, rūkymas moksleivių viešumoje taip pat nevaldomas. Apgailėtina, apgailėtina, apgailėtina… Žemo moralės lygio pati direkcija, panašu….

Comments are closed.