Raseinių policija tarptautinės priemonės metu patikrino beveik 200 automobilių

Rugsėjo 21 d. Europos kelių policijos tinklas TISPOL yra paskelbęs Europoje dieną be žuvusiųjų kelyje, inicijavęs projektą EDWARD (European Day Without A Road Death). Šio projekto tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į eismo saugumą keliuose, užbėgti už akių tragiškas pasekmes turintiems eismo įvykiams. Siekiama, kad rugsėjo 21 d. Europos keliuose nežūtų nevienas žmogus, tuo pačiu įtvirtinti eismo saugumo gerinimo strateginį tikslą – išvengti žūčių ir rimtų sužeidimų eismo įvykiuose Europos keliuose. Lietuvos policija, kartu su daugelio Europos šalių kolegomis antrą kartą dalyvauja šiame projekte. 2016 m. rugsėjo 21 d. mūsų šalies keliuose nežuvo nevienas žmogus.  

Kaip ir pernai, šioje policinėje priemonėje dalyvavo ir Raseinių policijos komisariatas. Šiemet šios priemonės metu, nuo 13 iki 15 val dirbę policijos ekipažai, Raseinių mieste patikrino 180 automobilių. Patikrinimo metu buvo tikrinami vairuotojų ir krovinių dokumentai, kai kuriems vairuotojams patikrintas blaivumas. 

Priemonės rezultatai džiugina! Iš 180 patikrintų transporto priemonių, tik dviems buvo surašyti administracinių nusižengimų protokolai (važiavimas neužsisegus saugos diržo; vairuotojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo poliso neturėjimas). Taip pat nužfiksuotas nei vienas neblaivus vairuotojas.