Raseinių rajone po susidūrimo su automobiliu apvirto autobusas, yra sužeistų žmonių

Ketvirtadienį Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad kelyje Raseiniai–Ariogala apvirto autobusas. Per avariją sužeistas autobuso vairuotojas. Taip pat nukentėjo su autobusu susidūrusio lengvojo automobilio vairuotoja.
13 val. 15 min. Bendruoju pagalbos telefono numeriu pranešta, kad kelyje Raseiniai–Ariogala už Norgėlų kaimo apvirto maršrutinis autobusas, gali būti prispaustų žmonių. Į įvykio vietą išsiųstos Kauno APGV pajėgos. Iš Vilniaus į Raseinius vykęs maršrutinis autobusas apvirto po avarijos. Pirminiais duomenimis, iš šalutinio kelio išvažiavęs lengvasis automobilis trenkėsi į pagrindiniu keliu važiavusį autobusą, kuris po susidūrimo apvirto ant stogo.

Policijos informacija: „Rugsėjo 22 d. 13.17 val. Raseinių r., Norgėlų k., kelyje Ariogala-Raseiniai-Kryžkalnis, moteris, gimusi 1960 m., vairuodama automobilį FORD FOCUS šalutiniu keliu, įvažiavo į sankryžą, nepraleisdama pagrindiniu keliu važiavusio maršrutinio autobuso ISUZU TURQUOISE, priklausančio UAB-ei „T. k. t. k.“, kurį vairavo vyras, gimęs 1966 m., ir į jį trenkėsi. Nuo smūgio autobusas apvirto ant stogo. Autobuso vairuotojas, 5 autobuso keleiviai ir lengvojo automobilio vairuotoja buvo nuvežti į Raseinių ligoninės priėmimo skyrių, viena mergina, gimusi 1996 m., į ligoninę išvyko pravažiuojančiu automobiliu. Priėmimo skyriuje diagnozuota: autobuso vairuotojui – galvos žaizda, kojos sumušimas, gydosi ambulatoriškai; lengvojo automobilio vairuotojai – krūtinės ląstos, pilvo ir galvos sumušimai, paguldyta į ligoninę; autobuso keleiviui, gimusiam 1999 m., – krūtinės, rankos, kelio sąnario sumušimai, gydosi ambulatoriškai; keleivei, gimusiai 1968 m., – dešiniojo stipinkaulio lūžis, dešinės blauzdos žaizdos, gydosi ambulatoriškai; keleivei, gimusiai 1996 m., – galvos smegenų sukrėtimas, paguldyta į ligoninę; keleiviui, gimusiam 1997 m., – krūtinės ląstos sumušimas, gydosi ambulatoriškai; keleivei, gimusiai 1996 m., – stuburo juosmeninės dalies slankstelio lūžis, gydoma Kauno klinikose, keleivei, gimusiai 1994 m., – dešinės rankos nykščio lūžis, gydoma Raseinių ligoninės ortopedijos traumatologijos skyriuje.“

Įvykio vietoje dirba 2 pareigūnų ekipažai, ugniagesiai gelbėtojai ir medikai. Iš pradžių buvo manoma, kad yra prispaustų žmonių, tačiau informacija nepasitvirtino – prispaustų nėra.

4 thoughts on “Raseinių rajone po susidūrimo su automobiliu apvirto autobusas, yra sužeistų žmonių

  1. Ištiesų buvau prispaustas, bet išsilaisvinau šeip ne taip pats.

  2. Ka reiskia nera sunkiai suzalotu!!!??? Tuo atobusu vaziavo mano mama, jei luzusi ranka ir susiuta koja, cia jum nerimti suzalojimai? O tai eismo taisykliu nezinanciai moteriskei ne tik teises visam gyvenimui atimti reikia bet dar ir pasodinti ne vieniem metam kad sitiek zmoniu vos neprazude. Truksta zodziu…

  3. Bent žinote ką reiškia sunkus kūno sužalojimas? Rankos lūžis ir žaizda kojoj tikrai nėra sunkus sužalojimas. Jeigu žmogaus gyvybei gresia mirtinas pavojus ar sulaužytas stuburas ar abi kojos sulaužytos, kokia arterija prakirsta, va čia yra sunkūs kūno sužalojimai. Garantuoju, kad dabar jūsų mama dabar gydosi ambulatoriškai namie arba bent bus greit išleista. Sunkaus sužalojimo atveju visada gydo ligoninėje. Užjaučiu, kad jūsų mama pateko į tokį skaudų įvykį, bet jums reikėtų tik džiaugtis, kad tik tiek nukentėjo. Tokioj avarijoj labai lengvai galėjo koks žmogus iškristi pro langą ir būti sutraiškytas autobuso, juk niekas saugos diržų nesisega autobusuose, tik vairuotojas.

  4. Ta moteriske net nepaklause ar yra suzeistu. Jai tik rupi kas jai bus…. baisu

Comments are closed.