Raseinių rajone iš ganyklų vagiami akumuliatoriai

Kiekvienais metais, gyvulių ganymo sezono metu, policijos pareigūnai gauna pranešimus apie iš ganyklų pavogtus akumuliatorius. Šiemet Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato  Raseinių rajono policijos komisariate atliekamas ne vienas toks tyrimas.

Operatyvių veiksmų dėka, pareigūnams jau pavyko rasti keliolika akumuliatorių, kurie  galimai yra pavogti iš ganyklų Raseinių ar aplinkinių rajonų.

Policija prašo gyventojus, kurie kreipėsi į policiją dėl akumuliatorių vagysčių arba yra nukentėję nuo ilgapirščių ir dar nesikreipė į policiją, paskambinti  Raseinių rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjams tel. 8 428 41100, 8 428 41108.

Policijos pareigūnai įspėja gyventojus, artėjant derliaus nuėmimo sezonui, saugotis dyzelino vagių.  Prašome atkreipti dėmesį į technikos laikymo vietas, kad jos būtų pagal galimybę apšviestos, kad degalų bakai būtų užrakinti. Pastebėjus įtartinus asmenis, važinėjančius po gyvenvietes, prašome užsirašyti automobilių valstybinius numerius, įsidėmėti žmones.

Saugokime savo turtą ir būkime budrūs.

atsisiųsti (6)

Šiaulių AVPK info