Nauja knygos „Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis“ autorės Modestos Žukauskaitės knyga „Slaptomanė“

Modesta Žukauskaitė – mitybos ir svorio kontrolės konsultantė, 2015 m.  Lietuvoje sėkmingai debiutavo su pirmuoju romanu „Slaptas sulieknėjusios merginos Dienoraštis“.

 

Jau rugpjūčio 8 dieną visos ir visi rinksis į „Vasaros puotą“, kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“. Renginio pradžia 15val.

 

Jos metu laukia ne tik susitikimas su bendraminčiais ir didžiulis kiekis motyvacijos, bet ir naudingi seminarai, mugė, tik sveikas maistas, gyvai grojančios grupės koncertas ir staigmenos!

 

Šios šventės tikslas – garsiai visiems pasakyti, kad esame prieš dietas ir badą! Visi galime pasiekti puikių sveikatos ir lieknėjimo rezultatų teisingos mitybos bei judėjimo dėka! Šventėje kviečiame dalyvauti moteris, vyrus ir vaikučius.

 

Bilietai slaptomane@gmail.com

Bilieto kaina 35 eurai.

 

Naujos knygos pristatymas!

 

Ši knyga gimė apklausus daugybe Lietuvos moterų. Jos lyg susitarusios teigė, jog moterims reikia darbo knygos ir lieknos merginos įpročių lentelės. Pasak apklaustųjų, svarbiausia, kad šie du dalykai būtų viename. Šis Jūsų noras išpildytas!

 

Darbo knygoje „Slaptomanė“ bus sudėta pati svarbiausia informacija, kuri reikalinga lieknėjimo ir gražėjimo kelyje. „Slaptomanėje“ bus palikta vietos užsirašyti mintims, idėjoms ir suplanuotiems darbams. Naujoji knyga padės ne tik sulieknėti ar atsikratyti nereikalingų kilogramų, suvaldyti apetitą, kuris skatina persivalgymą, bet ir lengvai išlaikyti esamą ar pasiektą svorį. Knyga leis mėgautis mėgstamiausiu maistu ir gyvenimo teikiamais malonumais bei džiaugtis energijos pertekliumi.

 

„Noriu padėti pasiekti tai, apie ką svajoja moterys, kai eidamos pro parduotuvių vitrinas nužiūrinėja savo atspindį. Vos per šešis stebuklingus mėnesius tapkite tokia, kurios akyse spindi pasitikėjimas ir tikėjimas savimi“.

 

„Vasaros puotos“ dalyvės galės ne tik įsigyti naująją knygą, bet ir gauti autorės autotografą, nusifotografuoti su ja ir kitais šventės svečiais.

 

„Vasaros puotos“ šokiais pasirūpins gyvai grojanti vaikinų kompanija „Old City Band“. Pasiimkite patogius batelius šokiams, nes linksmybės truks iki ryto. Grupės – svingo, džaivo, rokenrolo, Lotynų Amerikos, roko, klasikinio džiazo muzikos kūriniai bei lietuviškos dainos, kurios neleis ramiai praleisti vakaro.

 

Mielos Slaptomanės, Jums reikia darbo knygos ir lieknos merginos įpročių rinkinio? Jūsų noras išpildytas!

11805967_10207409958997325_157974269_n (Копировать) (Копировать)