Raseinių rajoną valdo visi kas nori ir kaip nori tik ne rajono gyventojai

Mūsų administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas ir meras Algirdas Gricius taip įsijautė į savo vaidmenį dėl projekto „Ariogalos miesto bendruomenės infrastruktūros gerinimas“, kad kaip kokie prezidentai nusprendė – bus taip kaip norime mes. Taškas

Dar daugiau, jie net kaltina gyventojus žlugdant projektą. Keista tai, kad kaimiškosios seniūnijos gyventojai negalėjo balsuoti dėl projekto, nors jų  vaikai eina į Ariogalos mokyklą ir ligoninė jų ten pat prieš šį parkelį ir tt., bet jiems to daryti buvo negalima, nes tai butu nenaudinga Raseinių rajono savivaldybei.

Liudas Kavaliauskas, pastoviai sau daužantis kumščiu į krutinę ( kaip vieno filmo personažas), vadina save ariogališkiu. Tokių ariogališkių, kaip ir raseiniškių, daug. Lietuvoje turbūt tik kaunietis jums pasakytų, kas gali save vadinti kauniečiu. Vienas vadinamas raseiniškis Raseinių rajoną jau baigia paversti surūdijusių žibintų ir suoliukų miestu.

Dėl parkelio

Buvo pasiūlyti du variantai ir abu nepriimtini gyventojams. Trečio, kuris atitiktų gyventojų pageidavimus, nebuvo.  Nepaisant  to Ariogalos parkelio iniciatyvinė grupė priėmė iš „viršaus“ primestas alternatyvas ir ėjo balsuoti, aktyviai ragindami ir kitus. Dabar gi ponai dar sugeba apkaltinti gyventojus, kad per juos savivaldybė patyrė didelius nuostolius. Sunku suvokti, kas darosi jų galvose, bet tai suvokti sunku tik mums, tiems, kurie tampame jiems reikalingi tik rinkiminiu laikotarpiu.

Ariogališkiai nenori ir fontano, kuris jau dabar, nors matytas matytas tik paveikslėliuose,  pramintas „dramblio iltimis“. Dėl fontano jie turbūt teisūs, jis ne tik kad neprimena Ariogalos herbo, bet negarantuoja ir jo veikimo užtikrinimo. Puikus pavyzdys Raseinių miesto Maironio parko fontanas, kuris veikia kada nori arba kai kas nors parodo, kad jis neveikia, arba išdžiūvęs tvenkinys tame pačiame parke, nors jo papildymo įranga greičiausiai tikrai nemažai kainavo, renovuojant ši parką.

Dar ponams valdininkams reikėtų nusileisti į savivaldybės pirmąjį aukštą ir vieno specialisto paklausti, kas yra vadinama aikšte. Neklaidinkite Ariogalos miesto gyventojų, jei tikėsime, ką sako jūsų specialistas –  tai jau nebe aikštė. Laikas susirūpinti ir pakeisti pavadinimą, nes specialisto jūs nepakeisite. Tokie „specialistai“ tik ir tinka savivaldybėse trinti kėdes ir įsisavinti ES lėšas, visi kiti tokio pobūdžio specialistai dirba rimtus darbus.