Raseinių gyventojus džiugins grandiozinė mugė “Rudens palydos”

Ruduo su savo spalvomis pamažu jau užleidžia vietą prieškalė­diniam šurmuliui. Nusprendėme rudenį palydėti garbingai, su­rengti mugę ir parodyti raseiniškiams rudens dovanotas gėrybes.

Lapkričio 16-17 dienomis kviečiame į tradicinę mugę „Rudens palydos“, kuri vyks Žemaičio aikštėje.

Penktadienį ir šeštadienį nuo ryto mugėje šurmuliuos virš šimto dalyvių. Ūkininkai bei sodininkai, atvykę iš įvairiausių šalies kampelių, pasiūlys savo užaugintų rudens gėrybių.  

Susirinks gausus būrys liaudies menininkų – tautodailininkų ir amatininkų, kurie gamina ne tik tradicinius, bet ir šiuolaikiškus medienos gaminius, odinę galanteriją bei aksesuarus, papuošalus su natūraliais akmenimis. Mugėje bus ir keramikų darbų, tautinio paveldo atstovai pasiūlys natūralių bičių  produktų.

Ruduo – pats metas išsirinkti jaukų megztą ar veltą aksesuarą ar drabužį. Kūrėjai bei siuvėjai pasiruošė rudens – žiemos sezonui, todėl tikrai rasite kuo atnaujinti savo garderobą. Moterys lengvai išsirinks naują papuošalą pagal savo skonį – mugėje bus siūloma įsigyti nuo bižuterijos papuošalų iki žinomų juvelyrų sidabro gaminių.

Nustebins ir drabužėlių bei aksesuarų mažiesiems gausa, bus ir interjero detalių vaikų kambariui bei klasikinių ekologiškų ir saugių medinių žaislų.

Po mugės tikrai neliksite alkani. Tradicinio skonio mėgėjai gales mėgautis Tautinio kulinarinio paveldo atstovų gamintais mėsos gaminiais, šviežiai rūkyta žuvimi iš Lietuvos pajūrio. Bus apstu ir konditerijos gaminių, smaližiai gales pasilepinti tradiciniais šimtalapiais, šakočiais ir kitais gaminiais, o gurmanų lauks platus produkcijos iš Portugalijos asortimentas – nuo džiovintų vaisių iki kokybiško alyvuogių aliejaus.

Ruduo toks metas, kada būtina pasirūpinti sveikata. Natūraliomis sveikatai naudingomis priemonėmis pasirūpinti padės mugėje dalyvaujantys žinomiausi Lietuvos žolininkai bei jų atstovai.

Lauksime Jūsų Raseiniuose, Žemaičio aikštėje.

16 d. penktadienį nuo 10 val. Iki 18 val.

17 d. šeštadienį nuo 9 val. Iki 16 val.

www.mugiucentras.lt