Raseinių pareigūnai reidą surengė turguje

Miesto turgavietese šurmuliuoja prekeiviai, ūkininkai ir pirkėjai, tačiau tame sambrūzdyje pasitaiko ir kišenvagių, nelegalios prekybos atvejų bei kitų administracinės teisės pažeidimų. Liepos 2 dieną Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai vykdė prevencinę priemonę Raseinių miesto turgaus teritorijoje.

Turgaus prieigose buvo patikrinti 29 automobiliai. Pačioje turgavietėje – nustatyti penki pažeidimai.

Raseinių miesto gyventojai: 64 metų vyras ir metais jaunesnė moteris vykdė veiklą neturėdami jokių reikalingų dokumentų. Taip pat išaiškintas įvairių garso ir vaizdo įrašų platintojas, neturintis dokumentų, patvirtinančių teisėtą įrašų įgijimą bei pačių kopijų teisėtumą. Patikrinimo metu pas vyrą rastos 62 materialios laikmenos su muzikos kopijomis paimtos jų identifikavimui.

Prekybininkė iš Kauno turėjo verslo liudijimą ir platino parfumerijos gaminius, tačiau ne visos prekės turėjo reikalingus dokumentus, todėl kvepalai ir tualetiniai vandenys – galimai falsifikuoti. Pareigūnai paėmė pora prekių jų identifikavimui nustatyti.

Patikrinimo metu nustatytas akcizinių prekių pažeidimas. Raseinietis buvo įsigijęs ir su savimi turėjo du pakelius kontrabandinių cigarečių.

Prevencinės priemonės metu pareigūnai taip pat aplankė Raseinių miesto jaunimo susibūrimo vietas, prieigas prie vandens telkinių, automobilių stovėjimo aikšteles, parduotuvių, degalinių aikšteles, daugiabučių namų kiemus.

One thought on “Raseinių pareigūnai reidą surengė turguje

  1. Vapšė neturi ką veikt, lai prekiauja, turbūt kyšių nemokėjo tiem storuliams.

Comments are closed.