Raseinių merui viskas labai gerai, o ar nori to miestelėnai?

Gegužės 8 dieną  LR Seime vyko Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija kurioje vyko  diskusiją apie Memorialinių ženklų, skirtų Lietuvos Laisvės kovų sąjūdžio Tarybos, 1949 m. vasario 16-osios Deklaracijos signatarams Jonui Žemaičiui-Vytautui ir Petrui Bartkui – Žadgailai, Nepriklausomybės gynėjų aikštėje, Raseiniuose, pastatymą. Į komisija atvyko Raseinių rajono savivaldybės meras Bautronis.

Nors visuomenei šis projektas buvo Kaip ir nepristatytas nes gyventojų pristatyme dalyvavo tik keturi, pasak mero pasisakymo kad tie memorialai stovėtų Raseiniuose Nepriklausomybės gynėjų aikštėje yra viskas labai gerai.

Apie vykusį pristatymą skaitykite čia: http://raseiniaitv.lt/nepriklausomybes-gyneju-aiksteje-memorialiniai-zenklai-obeliskas-bus-laikrodis/

Seimo narys, Seimo Pirmininko pavaduotojas Arvydas Nekrošius savo Facebook paskyroje paviešino komisijos rekomendacijas.

Socialiniuose tinkluose, po projekto paviešinimo, kilo diskusija – ar tikrai šie memorialiniai ženklai bus statomi pačioje garbingiausioje vietoje, nes aikštėje organizuojamos mugės, koncertai, kiti triukšmingi renginiai? Gal galima juos pastatyti prie mokyklų – Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos ir Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos.

 Komisijoje buvo akcentuota, kad būtina tokius projektus pristatyti kuo platesniam ratui gyventojų, kad įvyktų kuo išsamesnė vieša diskusija, kur tinkamiausia tokius paminklus statyti.