Raseinių krašto kultūros darbuotojams įteikti Garbės ženklai

Balandžio 15 d., minint Pasaulinę kultūros dieną, Raseinių rajono savivaldybės garbės ženklai įteikti 10-čiai Raseinių krašto kultūros puoselėtojų. Savivaldybės įsteigto apdovanojimo laureatai – Raseinių rajono kultūros centro, Raseinių krašto istorijos muziejaus ir viešosios įstaigos Raseinių Marcelijaus Martinaičio bibliotekos darbuotojai.
   „Nuoširdžiai sveikinu Jus profesinės šventės proga ir dėkoju už neišsenkančius kūrybinius atradimus, meilę menui ir kultūrai. Jūsų dėka Raseinių krašto žmonės gali mėgautis puikiais renginiais, parodomis ir edukacijomis“, – renginio pradžioje kalbėjo Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis.
   Garbingus apdovanojimus kultūros darbuotojams įteikė meras Andrius Bautronis. Susirinkusiuosius taip pat sveikino mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, Savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla ir  Komunikacijos, kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Judita Radavičienė.
   „Džiaugiuosi turėdamas galimybę sveikinti žmones, kurie jau daugybę metų yra atsidavę kultūrai, niekada nenustoja ieškoti naujų idėjų ir savo gebėjimais praturtina mūsų gyvenimus“, – apie kiekvieną iš laureatų kalbėjo meras A. Bautronis.
   Raseinių rajono savivaldybės garbės ženklais už nuopelnus kultūrai ir menui, muziejinę veiklą, Raseinių krašto garsinimą Lietuvoje ir už jos ribų apdovanoti šie asmenys:
Aušra Jukilaitienė – Raseinių rajono kultūros centro choreografė, Raseinių meno mokyklos šokio mokytoja–metodininkė;
Edgaras Juška – Raseinių rajono kultūros centro kultūrinių renginių koordinatorius;
Gražvydas Jegnoras – Raseinių rajono kultūros mišraus choro ,,Šatrija“ vadovas;
Jolanta Gudeikytė – Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus vedėja;
Jolanta Šimaitienė – Raseinių rajono kultūros centro mėgėjų teatro „Braižas“ režisierė;
Juozapas Juščius – Raseinių rajono kultūros centro liaudiškos muzikos kapelos ,,Nemakščių vyrai“ vadovas, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos muzikos vyresnysis mokytojas;
Živilė Lembutienė – Raseinių rajono kultūros centro Nemakščiuose moterų tautinių šokių kolektyvo, folklorinių šokių grupės vadovė-choreografė;
Lina Kantautienė – Raseinių krašto istorijos muziejaus muziejininkė;
Lina Vapsevičienė – Raseinių krašto istorijos muziejaus muziejininkė;
Loreta Kordušienė – Raseinių krašto istorijos muziejaus muziejininkė.
   Raseinių rajono savivaldybės kultūros įstaigos buvo kviečiamos teikti labiausiai nusipelniusių asmenų kandidatūras Garbės ženklo apdovanojimams.
    Pasaulinei kultūros dienai paminėti skirtas renginys vyko Raseiniuose, Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje.