Raseinių jaunių badmintono varžybos

Gegužės 18 d. Raseinių kūno kultūros ir sporto centre vyko Raseinių rajono jaunių (U-17) badmintono čempionatas, kuriame dalyvavo 30 Raseinių sportininkų. Atkaklios kovos vyko penkiose kategorijose.

Merginų vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Greta Šukutytė, 2-ąją vietą laimėjo Emilija Kunigiškytė, o 3-ąją – Evelina Karlikauskytė.

Merginų dvejeto kategorijoje 1-ąją vietą iškovojo Evelinos Karlikauskytės ir Gretos Šukutytės dvejetas, 2-ąją vietą iškovojo Emilijos Kunigiškytės ir Rugilės Gaidjurgytės dvejetas, o trečiąją vietą laimėjo Saidos Micevičiūtės ir Rusnės Vitkauskaitės dvejetas.

Vaikinų vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Lukas Puišys, 2-ąją vietą iškovojo Aidas Taučas, o 3-ąją vietą – Kristijonas Kilčauskas.

Vaikinų dvejeto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Luko Puišio ir Aido Taučo dvejetas, 2-ąją vietą iškovojo Kristijono Kilčausko ir Justo Balsio dvejetas, o 3-ąją vietą laimėjo Justo Zybarto ir Jokūbo Trakšelio dvejetas.

Mišraus dvejeto kategorijoje nugalėtojais tapo Emilijos Kunigiškytės ir Kristijono Kilčausko dvejetas, 2-ąją vietą iškovojo Justinos Lauraitytės ir Luko Puišio dvejetas, o 3-ąją vietą laimėjo Saidos Micevičiūtės ir Aido Taučo dvejetas.