,,Raseinių badmintono klubo taurė 2016“

dsc_4969

Lapkričio 19 dieną Raseinių kūno kultūros ir sporto centro salėje vyko badmintono turnyro ,,Raseinių badmintono klubo taurė 2016“ varžybos. Turnyre dalyvavo 38 jaunieji sportininkai (gimę 2002 metais ir jaunesni, 12 mergaičių ir 26 berniukai) iš Tauragės, Kretingos, Klaipėdos, Šakių ir Raseinių.

Mergaičių vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Viltė Paulauskaitė iš Tauragės, kuri finale įveikė Raseinių badmintonininkę Emiliją Kunigiškytę, o 3-ąją vietą laimėjo Klaipėdos sportininkė Monika Sukackaitė.

Mergaičių dvejeto varžybose nugalėtojomis tapo Klaipėdos badmintonininkės Signė Borisenko ir Monika Sukackaitė, jos finale įveikė Vykintės ir Vakarės Trakšelyčių dvejetą iš Tauragės. 3-ąją vietą iškovojo Raseinių badmintonininkės Evelina Karlikauskytė ir Emilija Kunigiškytė .

Berniukų vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Simas Klioštoraitis iš Klaipėdos, kuris finale nugalėjo Šarūną Stumbrą iš Kretingos, o trečioji vieta atiteko taip pat Kretingos sportininkui Tomui Petrošiui.

Berniukų dvejeto varžybose nugalėtojais tapo Klaipėdiečių Simo Klioštoraičio ir Roko Krasausko dvejetas, pastarieji finale nugalėjo Mamerto Noreikos ir Šarūno Stumbros dvejetą iš Kretingos. Bronzos medalius iškovojo Viliaus Bagdanavičiaus iš Šakių ir Tomo Petrošiaus iš Kretingos dvejetas įveikęs Kristijono Kilčausko ir Justo Balsio dvejetą iš Raseinių.