A.Aleksandrovo benefisas kevirtame kėlinyje neišgelbėjo „Rasų“

paveikslelis-131916-any630x500

Andrius Aleksandrovas per lemiamą ketvirtį pelnė 21 tašką, tačiau tai neišgelbėjo Raseinių „Rasų“ (10-4) nuo pralaimėjimo. Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo KTU (7-7) krepšininkai, kurie namie 86:76 (24:12, 18:17, 27:14, 17:33) palaužė svečius iš Raseinių ir atsirevanšavo už vakar patirtą pralaimėjimą.

Kauniečiai dviženklę persvarą susikrovė jau per pirmąjį ketvirtį, kurį laimėjo rezultatu 24:12.

Apsukų nemažinę KTU krepšininkai antro ketvirčio viduryje, po Arturo Pelšo dvitaškio, pranašumą padidino iki 20 taškų (36:16). „Rasai“ kėlinį pabaigė spurtu 13:6 ir ilsėtis išėjo turėdami 13 taškų deficitą (29:42).

KTU į nokdauną priešininkus pasiuntė trečiajame kėlinyje, kurį pradėjo spurtu 25:6, taip susikraudami 33 taškų persvarą. Likęs laikas buvo tik formalumas, kuriame komandos tausojo savo pagrindinius krepšininkus.

KTU: Paulius Knyza 21 (5/6 trit.), Ignas Labutis 14 (7 atk. kam.), Arturs Pelšs (8 rez. perd.), Deividas Pogužinskas ir Matas Staniukaitis (7 atk. kam.) po 10.

„Rasai“: Andrius Aleksandrovas 35 (7/15 trit., 10/13 baud.), Šarūnas Vingelis 11, Kajus Okmanas ir Tomas Galeckas (8 rez. perd., 7 klaid.) po 10.